کد خبر: 146761
A

مشاور فرمانده کل سپاه: در دوران غیب، رهبر نماینده امام زمان (عج) است

حسین طائب:معتقدم اگر حاج قاسم سلیمانی زنده شود، از این ملت تشکر می کند و دعا می کند.

مشاور فرمانده کل سپاه: در دوران غیب، رهبر نماینده امام زمان (عج) است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حسین طائب عصر امروز 11 دی ماه در ویژه برنامه گلزار شهدای کرمان به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: معتقدم اگر حاج قاسم سلیمانی زنده شود، از این ملت تشکر می کند و دعا می کند.

او، خطاب به دشمن که گاهی متوهم می شود و ادعای براندازی نظام اسلامی را دارد، می گوید: رهبر انقلاب عصاره ملت است. آیا یک بار دیده اید که از این مردم خسته شده باشد؟ هرگز ایشان از ملت خسته نشده اند چون ملت پای کار است. پای کار بودن ملت علت شکست دشمن است.

 

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران، بیان کرد: حاج قاسم جزو کسانی بود که خودش را به خدا فروخته بود. نماینده خدا در روی زمین امام زمان (عج) است و در دوران غیب، رهبر نماینده امام زمان (عج) است و وقتی که رهبرش به او(حاج قاسم) هر دستوری می داد، اطاعت می کرد.

به گفته او، لازمه ادعای ایمان، فروختن جان و مال خود به خداست. حاج قاسم دقیقا می دانست که دارد می رود جسم خود را به خریدار تقدیم کند.

طائب، شهدا را نابغه دانست و اظهار کرد: اگر مدافعین حرم نبودند ما باید در همدان و کرمانشاه می جنگیدیم.

او، با اشاره به دعای ندبه عنوان کرد: اگر همه سختی های کل عمر ما را جمع کنند به اندازه سختی های یک روز امام زمان (عج) نمی شود. حاج قاسم برای امام زمانش ایجاد قدرت کرد و محصول حاج قاسم محور مقاومت است.

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر