کد خبر: 148029
A

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی به او «آمار اشتباه» می‌دهند

نماینده آبادان تاکید کرد: آمارهایی که توسط رئیس دولت طی دو جلسه در صحن مجلس ارائه شد، بعضاً خطا و غیرواقعی بوده است؛ ما شخص آقای رئیسی را انسانی صادق و وارسته می‌دانیم، بنابراین این آمارهای غیرواقعی ناشی از آماری است که اطرافیان و دولتمردان به رئیس جمهوری ارائه می‌دهند.

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی به او «آمار اشتباه» می‌دهند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ مجتبی محفوظی، نماینده آبادان در مجلس در جریان بررسی کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ گفت: علامت‌های سوال بسیار بزرگی در لایحه بودجه وجود دارد که برای آنها پاسخی دیده نشده است.

مجتبی محفوظی افزود: آمارهایی که توسط رییس دولت طی دو جلسه در صحن مجلس ارائه شد، بعضاً خطا و غیر واقعی بوده است؛ ما شخص آقای رییسی را انسانی صادق و وارسته می‌دانیم، بنابراین این آمارهای غیر واقعی ناشی از آماری است که اطرافیان و دولتمردان به رئیس جمهوری ارائه می‌دهند درحالیکه واقعیت‌های جامعه چیز دیگری است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه «آمار گرانی‌ها، بیکاری‌ها و اشتغال که در صحن مجلس ارائه شد، غیر واقعی بود»، افزود: ربیس‌جمهوری امروز گفتند که در آینده‌ای بسیار نزدیک اتفاقات خوبی برای معیشت مردم رخ خواهد داد؛ این خیلی عالی است اما لایحه بودجه‌ای که در اختیار مجلس قرار گرفته است، چیز دیگری را نشان می‌دهد.

نماینده آبادان ادامه داد: منابع و مصارف بودجه با هم همخوانی ندارد و بسیاری از اعداد و ارقام بسیاری غیر واقعی است و قابل تحقق نیست. قیمت نفت به ازای بشکه‌ای ۸۵ دلار خیلی بالاست و به نظر می‌رسد که در دسترس نباشد. قیمت ارز نیز غیر واقعی تعیین شده که بنظر می‌رسد در سال آینده با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

منبع: ایسنا 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر