کد خبر: 149897
A

نماینده مجلس: حتی بچه های مذهبی و انقلابی از وضعیت اقتصادی کشور خسته شده اند

حجت الاسلام احمدحسین فلاحی: مردم در کف جامعه از ما مطالبه دارند.مردم می پرسند مقصر وضع موجود چه کسی است، اگر مقصر دولت قبل بوده و کم کاری کرده، چرا محاکمه نمی‌شود؟ این موارد را رییس مجلس به رییس دستگاه قضا منتقل کند چون ما در طول یکسال گذشته منتظر وقت ملاقات هستیم؛ اگر هم دولت فعلی ناکارآمد است باید مجلس پاسخگو باشد.

نماینده مجلس: حتی بچه های مذهبی و انقلابی از وضعیت اقتصادی کشور خسته شده اند

یه گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) در تذکری گفت: وضعیت بازار خوب نیست؛ این‌که فقط گفته شود معاون اول در مجلس حضور پیدا کرده و توضیح دهد، فایده ندارد.

 فلاحی با بیان این‌که « در دیدار اخیر با رهبری عاملان وضع موجود در صف اول نشستند» ادامه داد: فکر می کنم مجلس در راس امور نیست چون نزدیک به ۳۰ پرونده از دولت قبل را به دستگاه قضایی فرستاد اما این پرونده‌ها مورد رسیدگی قرار نگرفت. این موارد را رییس مجلس پیگیری کند تا حداقل پاسخی به زحمات دوستان داده شود.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ این نماینده مجلس با بیان این‌که «مردم در کف جامعه از ما مطالبه دارند»، گفت: مردم می پرسند مقصر وضع موجود چه کسی است، اگر مقصر دولت قبل بوده و کم کاری کرده، چرا محاکمه نمی‌شود؟ این موارد را رییس مجلس به رییس دستگاه قضا منتقل کند چون ما در طول یکسال گذشته منتظر وقت ملاقات هستیم؛ اگر هم دولت فعلی ناکارآمد است باید مجلس پاسخگو باشد.

فلاحی در پایان مجددا بیان کرد: امروز وضعیت بازار و مردم خوب نیست و حتی بچه های مذهبی و انقلابی از این وضعیت کشئر  خسته شده‌اند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر