کد خبر: 150082
A
احمد مازنی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب:

یک قطب در داخل جمهوری اسلامی را در چنگال خود گرفته است

یک قطب در داخل جمهوری اسلامی را در چنگال خود گرفته است.

 یک قطب در داخل جمهوری اسلامی را در چنگال خود گرفته است

به گزارش سایت دیده‌بان ایران، احمد مازنی در کنگره حزب مردم سالاری در ابتدای صحبت‌های خود پیام رئیس جمهور دوره اصلاحات را قرائت کرد و در ادامه گفت: به مناسبت اعیاد شعبانیه تبریک عرض می‌کنم به کسانی که از کربلا می‌آیند می‌خواهم عرض کنم تاریخ را از آخر به اول نخوانند و عاشوراپژوهانه مکتوب اباعبدالله را مطالعه کنند. چقدر امام سوم شیعیان برای جلوگیری از جنگ تلاش کرد و اگر نگویم بیشتر از رهبران صلح طلب دنیا به عنوان یکی از انسان‌های نیک و صاح‌جو نهایت تلاش خود را برای برپایی صلح به کار گرفت اما در نهایت راهی جز مرگ و شهادت را انتخاب نکرد.

 وی ادامه داد: امروز ما بر اساس انچه در واقعیت جامعه شاهد هستیم با دو قطب ارتجاعی مواجه هستیم. یک قطب کوتوله‌های سیاسی هستند که کاسه گدایی را برای آزادی ایران از نظام سلطه مطالبه می‌کنند. امروز کسی که باید برای ۲۸ مرداد فراخوان دهد برای ۲۲ بهمن فراخوان می‌دهد.

مازنی اظهار داشت: در مقابل این قطب، یک قطب داعش گونه در داخل وجود دارد که جمهوری اسلامی را داعش گونه را در چنگال خود گرفته و فرصت گفتگو، فرصت مطالعه در اصول متعدد قانون اساسی، فرصت اصلاح بازنگری در قانون اساسی، فرصت زندگی آزاد را و همچنین مظلومیت نظام جمهوری اسلامی در اختیار گرفته است و امیدواریم به این دو  قطب‌ به ویژه قطب داخلی این عقلانیت را بدهد که جهل آن را برطرف کرده و زمینه را برای پذیرش خیرخواهی مردم را فراهم کند.
 
منبع: ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر