کد خبر: 26451
A

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا در نشست صبح امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که احتمالاً در جلسه فردای کمیسیون کار رسیدگی به این طرح به اتمام می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ علیرضا رحیمی که به‌منظور بررسی طرح مقابله با اقدامات خصمانه و ماجراجویانه آمریکا برگزار شد، اعلام کرد: در این جلسه ابعاد مختلف این طرح مورد بررسی قرار گرفت اما تصمیم‌گیری نهایی در این رابطه به جلسه فردا موکول شد.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم گفت: در جلسه صبح امروز کمیسیون امنیت ابتدا پیشنهادات ارائه شده درمورد طرح مقابله با اقدامات خصمانه و ماجراجویانه آمریکا مورد بررسی قرار گرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بررسی این طرح به‌نوعی دو مرحله‌ای شد و پس از بررسی پیشنهادات، قرار شد در جلسه فردای کمیسیون نیز جزئیات این طرح مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

رحیمی در پایان تاکید کرد: باتوجه به نحوه بررسی طرح مقابله با اقدامات خصمانه و ماجراجویانه آمریکا در کمیسیون امنیت، احتمالاً در جلسه فردا کار رسیدگی به این طرح به اتمام رسیده و طرح به تصویب می‌رسد.- ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر