کد خبر: 43048
A

علی‌اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد درباره بازداشت و تعلیق رییس دولت‌های نهم و دهم گفت: فعلا بنایی برای اظهارنظر درباره این اخبار را نداریم. موضوعاتی که منتشر شده منبعی ندارند و باید از افراد و سایت‌هایی که آنها را منتشر کرده‌اند، صحت و سقم خبر را بپرسید.

امروز علاوه بر خبرهای مربوط به فیلترینگ تلگرام، اخباری درباره محمود احمدی‌نژاد در رسانه‌ها منتشر شده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ از ساعات ابتدایی روز خبرهایی مبنی بر بازداشت محمود احمدی‌نژاد رییس‌دولت سابق منتشر شد و پس از آن برخی منابع خبری مبنی بر تعلیق او از مجمع تشخیص مصلحت نظام را دست به دست کردند.

علی‌اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد تاکید کرد که فعلا بنایی برای اظهارنظر درباره این اخبار را ندارد. او البته تاکید کرد موضوعاتی که منتشر شده منبعی ندارند و باید از افراد و سایت‌هایی که آنها را منتشر کرده‌اند، صحت و سقم خبر را بپرسید.

جوانفکر در ادامه افزود: قرار نیست درباره هر موضوعی که در فضای مجازی مطرح می‌شود، پاسخ دهیم.

همچنین بهمن شریف‌زاده از افراد نزدیک به رییس‌ دولت‌های نهم و دهم به «اعتمادآنلاین» درباره بازداشت او گفت: بعید می‌دانم این موضوع صحت داشته باشد. او در ادامه  تاکید کرد که امروز بعدازظهر با احمدی‌نژاد جلسه دارد.

گفتنی است غلامرضا مصباحی‌مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌و‌گو با جماران خبر تعلیق احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص مصلحت نظام را تکذیب کرده است. /اعتمادآنلاین

 

 

 
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر