کد خبر: 44746
A

وزیر سابق اطلاعات گفت: در سال ۹۷ یا ۹۸ قطعا دشمن فتنه‌ای را طراحی می‌کند و محور آن نیز ولی‌فقیه است.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام حیدر مصلحی در مراسم بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و سالگرد شهدای ۱۵ خرداد در حرم مطهر رضوی، اظهار کرد: آمریکا در حال فروپاشی است، بیش از ۱۴ میلیون مقاله در این زمینه وجود دارد که عنوان می‌کنند انقلاب اسلامی منشا این فروپاشی است. ما در مسیر پیشبرد و پیشرفت انقلاب با فتنه‌های بزرگ مواجه هستیم. طراحی دشمن فتنه جدیدی است. ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در این مسائل ماموریت بزرگی پیش رو دارند. اگر فتنه ۸۸ را پشت سر گذاشتید باید خود را برای فتنه‌های بزرگ‌تر آماده کند.

اهم اظهارات مصلحی به شرح زیر است:

* حوادث سال ۱۳۸۸ تمام نشده و دشمن با رفع اشکالات خود به دنبال طراحی فتنه‌ای جدید است که محور آن‌ها اصل نظام و ولایت فقیه است. این اعترافاتی است که جاسوسان دستگیر شده نیز به آن اقرار کرده‌اند و عده‌ای نیز در داخل با طرح و نقشه‌های دشمن همراهی می‌کنند. در فتنه ۸۸ اوباما بیان کرد که اشکال بزرگ ما در این فتنه این بود که از طبقه متوسط به بالا استفاده کردیم و نتوانستیم طبقه متوسط به پایین را مورد استفاده قرار دهیم.

*در فتنه جدیدی که طراحی کردند، اصل و محور نظام یعنی ولایت‌فقیه را هدف قرار می‌دهند، در جامعه نیز این وضعیت دیده می‌شود که حرکتی در حال شکل‌گیری و فضایی در فضای عمومی ایجاد شده است. بسیاری از حرکت‌هایی که انجام می شود برای ردگم‌کنی است تا فضایی ایجاد شود که مردم سراغ مسئولان نروند و مستقیم اعتراضات خود را به سمت ولی‌فقیه ببرند.

* در فتنه ۸۸ بحث انتخابات بود که در یک سال قبل از انتخابات شبکه‌های ماهواره‌ای که از طرف استکبار طراحی شده بود، نقش داشتند. در سال ۹۷ یا ۹۸ قطعا دشمن فتنه‌ای را طراحی می‌کند و محور آن نیز ولی‌فقیه است. فردی که مسئول است و قول داده باید پاسخگو باشد و نباید نظام را مورد هدف قرار داد. باید خودمان را برای مقابله با این حرکت‌ها آماده کنیم.

* ویژگی خاص امام(ره) این بود که ولایت‌مداری را به معنای واقعی کلمه شکل داد. یهود و نصارای امروز آمریکا و اروپا است. امروز اروپا و آمریکا برای مقابله ایران بین خود تقسیم کار کرده‌اند و تمام دعواهای آن‌ها بر سر مالیات، دعوای سیاسی و بازی‌های دنیای سرمایه‌داری است. اکنون جنگ اقتصادی به راه افتاده است. در انتخابات سال گذشته بزرگ‌ترین جنایتی که صورت گرفت این بود که دوقطبی ایجاد شد. مقام معظم رهبری در راستای مسیری که امام پیش روی امت قرار داده وحدت را محور قرار می‌دهند. امروز ولایت به بهترین نحو نظام را اداره می‌کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر