کد خبر: 49969
A

لیلا زند یکی از همکاران لابی نایاک در کنار آلن ایر (سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا) در ضیافتی که در رستوران برگزار شده، دیده می شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ در جریان بررسی اتهام های اسفندیار رحیم مشایی؛ قاضی غضنفرآبادی درباره زنی به نام "لیلا زند" از مشایی سوال کرد که او پاسخی را در این رابطه نداد.

لیلا زند کیست؟

مهرماه سال 1390 سایت مشرق عکسی از دیدار لیلا زند که از آن با عنوان «یکی از همکاران لابی نایاک (شورای ملی آمریکاییان ایرانی)» یاد کرده است منتشر و خبر داد که این دیدار با حضور آلن ایر (سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا) و در یک رستوران انجام گرفته است.
 


به گزارش دیده بان ایران، در این عکس لیلا زند ـ نفر سمت چپ ـ یکی از همکاران لابی نایاک در کنار آلن ایر (سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا) در ضیافتی که در رستوران برگزار شده، دیده می شود.
 
 
مشرق نوشت، این عکس لیلا زند را در کنار مشایی در تهران نشان می دهد.

گفتنی است، از لیلا زند با عنوان یکی از فعالان صلح طلب مقیم آمریکا و مسئول بخش ایران در سازمان آمریکائی موسوم به «رهپویان صلح» نام برده می شود.

وی در سال 1385 برای نخستین بار در قالب جمعیت رهپویان صلح به ایران سفر کرد و با تنی چند از مقامات کشورمان نیز دیدار دیدار و گفت‌وگو کرد.
 

 
در این عکس لیلا زند در سفر سال 1385 به تهران که دعوت رئیس‌جمهور انجام گرفت نشان داده شده است. 
 

 
در این عکس نیز لیلا زند در دیدار صلح طلبان آمریکایی با احمدی‌نژاد هنگام سفر سال گذشته وی به نیویورک حضور دارد.
 
 
 
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

 • ناشناس

  خاک بر سرتان با این نوع خبر پراکنی.

 • ناشناس

  به کشور داره خیانت میشه بعد شما فحش میدید خدالعنت کنه هر چی خائنه.

 • ناشناس

  به کشور داره خیانت میشه بعد شما فحش میدید خدالعنت کنه هر چی خائنه.

 • علی آپو کرمانج

  خدایا مردم کشورم رو از شر هرچی خائن به وطن حفظ بفرما . با این کارشون یاد بازی پادشاه وزیر افتادم که داشتن دزد رو میبردن پیش صوفی تا اعتراف کنه

ارسال نظر