کد خبر: 52708
A

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش دیده بان ایران، علی‌اصغر یوسف‌نژاد متن این تذکرات را به شرح زیر قرائت کرد:

محمودزاده به همراه ۱۴ تن از نمایندگان به وزیر کشور دلیل اظهارنظر غیرکارشناسی معاون سیاسی و امنیتی وزارت کشور در خصوص کولبران و مرزنشینان چیست؟

دهمرده نماینده مردم زابل به وزیر کشور: در رابطه با ناامنی مرزهای سیستان و بلوچستان چه اقداماتی انجام داده‌اید؟ مردم از وضع موجود به شدت ناراضی هستند.

ابطحی نماینده خمینی‌شهر به وزیر بهداشت: ضرورت تامین فوری داروهای بیماری‌های خاص نظیر پارکینسون و مغز و اعصاب و ام اس با توجه به گرانی آن در بازار.

کوسه‌غراوی نماینده مینودشت به رییس جمهور: با عرض تسلیت شهادت محیط‌بان فداکار ضرورت دارد نسبت به تامین امکانات و تجهیزات با قید فوریت برای حفاظت از پارک ملی گلستان اقدام کنید.

بدری نماینده اردبیل به وزیر بهداشت و رییس دانشگاه آزاد: تعیین تکلیف سریع وضعیت پذیرفته‌شدگان رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد در سراسر کشور.

وکیلی نماینده تهران و کواکبیان نماینده تهران و سبحانی‌فر به وزیر دادگستری: دلیل عدم رعایت قانون در درج آگهی در روزنامه‌ کثیرالانتشار چیست؟

ساری نماینده اهواز به رییس جمهور: علت عدم اجرای دقیق ماده ۱۱۲ قانون برنامه پنج ساله ششم به ویژه افزایش حقوق کارکنان چیست؟

نادری نماینده اورامانات به وزیر آموزش و پرورش: علت عدم اجرای نظام هماهنگ پرداخت بیمه طلایی فرهنگیان و عدم اعمال مدرک تحصیلی و عدم استفاده از مسکن و عدم پرداخت حق‌التدریس مورد توجه قرار گیرد.

ذوالقدر ، حسینی و سلحشوری نمایندگان تهران به همراه هفت تن از نمایندگان به وزیر علوم اقدام عاجل برای تعیین تکلیف وضعیت دانشجویان علوم پزشکی، تکمیل ظرفیت پذیرفته‌ شده در دانشگاه آزاد اسلامی.

اکبری نماینده شیراز به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی: چرا علی‌رغم حضور چند هفتگی هزاران دانشجوی پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اکنون مجبور به انصراف اجباری شده‌اند؟

شریعت‌نژاد نماینده تنکابن به رییس جمهور: بررسی علت و علل حجم وسیع خسارت وارده به مردم و تاسیسات دولتی و برخورد بی‌تعارف با مسببان آنها در قضیه سیل مازندران.

کوهکن نماینده لنجان به همراه پنج تن از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: درخواست اعلام ابطال اطلاعیه ۲۵ مورخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ در خصوص ممنوعیت سفر فرهنگیان به عتبات عالیات در اربعین.

ساری نماینده اهواز به وزیر ورزش: علت عدم رسیدگی به وضعیت ورزش استان خوزستان چیست؟

هاشمی نماینده میاندوآب به وزیر مسکن: پروژه‌های راهسازی حوزه‌های میاندوآب و تکاب علی‌رغم پیگیری‌های متعدد چرا کند پیش می‌رود؟

حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر به رییس جمهور: ترتیبی اتخاذ نمایید جوانانی که به دلیل فراغت یا تحصیل یا افزایش سن از تحت تکلف والدین خود خارج شدند تا زمان اشتغال از این مزایا استفاده کنند. به وزیر آموزش و پرورش: علت تبعیض در حقوق و مزایای نیروهای پیمانی و رسمی و خدماتی آموزش و پرورش شهرستان اصفهان با دیگر کارکنان چیست؟  

جاسمی نماینده کرمانشاه و حسینی‌کیا به وزیر علوم: علت بی‌توجهی در پذیرش دانشجویان رشته پزشکی که پس از گذشت یک ماه آنها را از دانشگاه آزاد اخراج کردند چیست؟

زاهدی نماینده کرمان به وزیر جهاد کشاورزی: اخیرا آفت مگس مدیترانه‌ای در برخی از نقاط استان دیده شده و اگر اقدام فوری برای مقابله با آن صورت نگیرد به سرعت تبدیل به یک بحران در کشور خواهد شد.

حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر به وزیر کشور: ضرورت ارتقاء روستای محسن‌آباد به شهر با توجه به وجود زیرساخت‌های قانونی و جمعیتی که روستا دارد.

قاضی‌پور نماینده ارومیه و محجوب نماینده تهران به وزیر کشور و اطلاعات: سرعت بخشیدن به آزادی ۱۴ تن از مرزبانان میرجاوه از همه راه‌های ممکن./ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر