کد خبر: 57368
A

مذاکرات برای آزادی مرزبانان ربوده شده بین ایران و پاکستان ادامه دارد/ بهتر است تا زمانی که صحت اخبار در مورد آزاد سازی این افراد مشخص نشده از نشر این موارد خودداری کرد

به گزارش دیده بان ایران، علی کرد نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکرات برای آزادی مرزبانان ربوده شده بین ایران و پاکستان ادامه دارد. علی کرد خاطرنشان کرد: پیگیری‌ها برای آزاد سازی این گروگان‌ها ادامه دارد و اخبار موثق متعاقبا اعلام خواهد شد به همین دلیل بهتر است تا زمانی که صحت اخبار در مورد آزاد سازی این افراد مشخص نشده از نشر این موارد خودداری کرد.

نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکرات برای آزادی مرزبانان ربوده شده بین ایران و پاکستان ادامه دارد.

علی کرد در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: رایزنی‌ها برای آزاد سازی مرزبانان غیور ایران اسلامی که توسط گروهک تروریستی گروگان گرفته شده اند به طور جدی از سوی مقامات ایرانی در حال انجام است.

نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تاکنون پیگیری‌های متعددی برای آزادی این گروگان‌ها شده است تصریح کرد: با توجه به اینکه آخرین خبرها در مورد آزادسازی آن‌ها امنیتی است نمی‌توان این مسائل را رسانه‌ای کرد.

وی همچنین از نیروهای مردمی و سپاه پاسداران که با جدیت در بحث آزاد سازی گروگان‌ها در تلاش هستند قدردانی کرد و گفت: امیدواریم با توجه به پیگیری‌ها صورت گرفته و با عنایت خداوند این گروگان‌ها به زودی به کشور و آغوش خانواده برگردند.

وی خاطرنشان کرد: پیگیری‌ها برای آزاد سازی این گروگان‌ها ادامه دارد و اخبار موثق متعاقبا اعلام خواهد شد به همین دلیل بهتر است تا زمانی که صحت اخبار در مورد آزاد سازی این افراد مشخص نشده از نشر این موارد خودداری کرد.

شامگاه دوشنبه 23 مهرماه تعدادی از بسیجیان بومی و نیروهای هنگ مرزی که در پایگاه مراقبتی در نقطه صفر مرزی (میرجاوه) استقرار داشتند، با خیانت و تبانی عامل یا عوامل نفوذی گروهک‌های ضدانقلاب ربوده شدند که در پی تلاش‌های به‌عمل‌آمده و رایزنی و تعامل با طرف پاکستانی به‌منظور آزادسازی مرزبانان و بسیجیان بومی ربوده‌شده توسط گروهک جیش الظلم در میرجاوه، 5 تن از آنان به‌نام‌های زبیر ریگی، سعید نوتی‌زهی، رسول گمشادزهی، محمد معتمدی و مهرداد آبار آزاد و چهارشنبه 30 آبان به کشور بازگشتند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر