کد خبر: 5981
A

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیچگاه در مجلس سکوت نداشته ام، گفت: حضور من در مجلس بیشتر صرف مدیریت فراکسیون امید می شود اما گاهی تصمیمات لحظه ای و فوری باید در مجلس گرفته شود که من احساس می کنم وظایف من در این بخش است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، محمدرضا عارف، در خصوص عملکرد خود در مجلس شورای اسلامی، گفت: من هیچگاه در مجلس سکوت نکرده ام. بخشی از حضور در مجلس مربوط به طرح ها، لوایح و تذکر است که خوشبختانه فراکسیون امید در این زمینه مملو از نمایندگان برجسته و صاحب نظر است. ما علاقه مند هستیم که چهره های جدید و کمتر شناخته شده به صحنه بیایند و در این زمینه نیز فراکسیون امید تا به حال موفق بوده است.

وی ادامه داد: تا به حال طرح و لایحه ای در مجلس مطرح نشده است که اعضای فراکسیون امید در مورد آن اظهار نظر نکرده باشد و مواردی که لازم بوده است فراکسیون تذکر داده است و عموما هم همه این ها با اعضا و هیأت رئیسه فراکسیون هماهنگ می شود.

نماینده مردم تهران با تأکید بر این که بحث و حضور دوم، مدیریت فراکسیون امید است، اظهار کرد: این بخش در درجه اول نیاز به فرصت و مجال دارد اما گاهی تصمیمات لحظه ای باید در مجلس گرفته شود که من احساس می کنم وظایف ما در این بخش است، حضور در صحن و مذاکرات را دوستان دیگر هم می توانند انجام دهند اما جایی اگر لازم باشد ما در خدمت هستیم.

 
منبع: جماران

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر