کد خبر: 69863
A

علی ربیعی، سخنگوی دولت، گفت: آقای حاجی میرزایی متأسفانه خوب شناخته نشده وگرنه از نظر دانش، بسیار نیروی با دانشی هستند و دوران درخشان ایشان زمانی که رئیس نهضت سوادآموزی بودند، آن دوره درخشانی بود ضمن اینکه از مسائل آموزش و پرورش مطلع است.

به گزارش دیده بان ایران، علی ربیعی، سخنگوی دولت، درباره عملکرد محسن حاجی‌میرزایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، گفت: متأسفانه آقای حاجی‌میرزایی خوب شناخته نشده است وگرنه از نظر دانش، بسیار نیروی با دانشی است.

 

وی ادامه داد: دوران فعالیت وی زمانی که در نهضت سوادآموزی حضور داشت، درخشانی بود ضمن اینکه از مسائل آموزش و پرورش مطلع است.

 

ربیعی افزود: خوبی آقای حاجی‌میرزایی این است که اصلاً اهل سیاسی‌کاری نیست و به کل دولت هم مسلط است و من فکر می‌کنم می‌تواند در وزارت آموزش و پرورش موفق باشد.

 

سخنگوی دولت در پاسخ به این پرسش که برخی از فرهنگیان بر این عقیده هستند که نهضت سواد آموزی سابقه خوبی برای فعالیت‌های آموزش و پرورشی نیست، گفت: خیلی‌ها هم می‌گویند که نهضت سوادآموزی زیرمجموعه آموزش و پرورش است اما مهم این است که ایشان به دانشِ آموزشی آگاه است و آموزش و پرورش را به خوبی می‌شناسد.

 

ربیعی بیان کرد: فکر می‌کنم وقتی حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش شود، همه متوجه می‌شوند که وی صاحب ایده‌های خوبی بوده و بسیار آدم خوش‌فکری است و از این جهت فکر می‌کنم گزینه خوبی است؛ پیشنهاد برخی از دوستان و همینطور بنده در سال 96 هم آقای حاجی میرزایی بود./ فارس

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر