کد خبر: 70213
A
نماینده ادوار مجلس:

حسین سبحانی‌نیا، چهره سیاسی اصولگرا می‌گوید: احمدی‌نژاد برای قرار گرفتن در صدر اخبار رسانه‌ها و ماندن بر سر زبان‌ها دست به رفتارهای عجیبی چون نامه نوشتن به ترامپ یا تبریک تولد مایکل جکسون می‌زند. برای احمدی نژاد فقط دیده شدن مهم است می خواهد او را هم ببینند احمدی‌نژاد با رفتارهای پوپولیستی و مردم‌فریبانه به دنبال آن است تا در انتخابات آینده گروهی را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش دیده بان ایران؛ حسین سبحانی‌نیا، چهره سیاسی اصولگرا با تاکید بر این که احمدی‌نژاد برای قرار گرفتن در صدر اخبار رسانه‌ها و ماندن بر سر زبان‌ها دست به رفتارهای عجیبی چون نامه نوشتن به ترامپ یا تبریک تولد مایکل جکسون می‌زند، گفت: «به نظر می‌رسد احمدی‌نژاد با رفتارهای پوپولیستی و مردم‌فریبانه به‌دنبال آن است تا در انتخابات آینده گروهی را تحت تاثیر قرار دهد. البته مخاطب چنین شعارهایی افراد بی‌تفاوت و بی‌قیدی هستند که مایکل جکسون را الگوی خود می‌دانند. احمدی‌نژاد با نیم‌نگاهی به این گروه در تلاش است تا آنها را به سمت خود جلب کند تا در صورت ارائه لیست یا کاندیداشدن بتواند بدنه رایی برای خود ایجاد کند.

او با تاکید بر این که نگاه احمدی‌نژاد این است که هدف وسیله را توجیه می‌کند، ادامه داد: هدف او مطرح بودن است و مایکل جکسون و ترامپ یا هر چیز دیگری برای او وسیله هستند.

نماینده ادوار مجلس درباره نگرانی‌ها در زمینه بروز پوپولیسم و موفقیت این نگاه‌ها در انتخابات آینده گفت: اگر چه نگرانی در این زمینه وجود دارد و این که شگردهای عوام‌فریبانه همچنان بر قشری از مردم تاثیرگذار است ولی با توجه به تجربه مردم در چندین سال اخیر و عوارض چنین انتخاب‌هایی و با در نظر گرفتن این که مردم تبعات این رفتارها را درک کرده‌اند، می‌شود امیدوار بود که با بررسی و دقت نظر بیشتر به این مسائل ورود کنند. در عین حال باید هشیار باشند و آگاهانه برخورد کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر