کد خبر: 71184
A

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: از شورای نگهبان درخواست می‌کنم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس با نظارت قانونی و دقیق مانع حضور افراد ناشایست در آن شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت الاسلام اسلامی، طی سخنانی در نطق پیش از دستور هفتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری با اشاره به انحرافی که پس از پیامبر در شهر مدینه صورت گرفت، گفت: دشمنان با دو روش مخالفت صریح با دین و تحریف مفاهیم دینی، سبک زندگی مسلمانان را تغییر می­‌دهند.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان افزود: امروز هم در کشور شاهدیم که دشمنان اسلام با همین روش­‌ها به دنبال تغییر سبک زندگی مردم هستند و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند.

اسلامی به پیشرفت‌های کشور در حوزه‌های مختلف، بخصوص در حوزه نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: ما باید به این نکته که با وجود تلاش‌های دشمنان پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه‌های مختلف داشته‌ایم اشاره کنیم و شکرگزار نعمت‌های ارزشمندی همچون رهبری باهوش و بادرایت و جوانان مبتکر در کشور باشیم.

وی در پایان تصریح کرد: از شورای نگهبان درخواست می‌کنم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با نظارت قانونی و دقیق مانع حضور افراد ناشایست در مجلس شورای اسلامی شود./ ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر