کد خبر: 72934
A
فرمانده کل سپاه:

سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از هیچ چیز نگران نیستیم ،هرچه به ما فشار وارد شود ما قوی تر می شویم زیرا ما مرد عبور از گردنه های سخت هستیم. دشمنان را تا قبرستان آرزوهای شکست خورده بدرقه و در آن دفن می کنیم.

به گزارش دیده بان ایران؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه نهم آبان در آیین بهره برداری از 1200 طرح خدمات رسانی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی استان البرز که در روستای جاروی شهرستان اشتهارد انجام شد، گفت:  دشمنان را تا قبرستان آرزوهای شکست خورده بدرقه و در آن دفن کرده‌ایم.

 

وی ادامه داد : دشمنان را جا گذاشتیم و اجازه ندادیم از ما سبقت بگیرند و از فراز اراده و خواست و رویاهای باطل آنها عبور کردیم، کشور را از شر دشمنان نجات دادیم و همه این کارها تحت هدایت الهی ولی فقیه انجام دادیم و این هدایت چه در زمان حضرت امام راحل (ره ) و چه در دوره خوشبختانه طولانی ، پرافتخار ، دل انگیز ، پرعزت و سرشار از شرف رهبری  عظیم الشان انقلابمان انجام شده است.

 

سردار سلامی گفت: آمریکا، اسرائیل، انگلیس، آل سعود، منافقین و تکفیری‌ها فقط دشمنان ما نیستند بلکه فقر و محرومیت هم دشمن ما است.

 

وی افزود: ما با قلب‌هایمان با هر دشمنی می‌جنگیم، چراکه این همه انسان مومن و شیعیان شیفته قرآن و تعلیمات اهل بیت (ع) درکشور وجود دارند و حماسه‌های باشکوه جهانی اربعین را تکرار می‌کنند.

 

فرمانده کل سپاه اظهار کرد:  زمانی که انسان‌های صاحب دل،  بامعرفت، با مرام و جوانمردی وجود دارد نباید در این کشور فقیر، بیکاری و محرومیت وجود داشته باشد.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد که شأن ایران آبادانی و پیشرفت است و این پیشرفت باید در اوج باشد نه در اعداد متوسط جهانی زیرا ایران ثروت های سرشاری از اعتقاد، ایمان و باور انسان های هوشمند اما صاحب احساس با عاطفه و مهربان و منابع غنی و سرشار دارد که می تواند همه‌ی جهان را سیر کند.

 

وی ادامه داد: کشور ما کشور تجمع همه نعمت‌های الهی همچون دریا، آب، معادن، نفت، کشاورزی، هوش بالا،‌ دین محکم، کتاب آسمانی قوی،‌ یکدلی، وحدت،‌ ولایت و رهبری بی نظیر الهی و هر آنچه که همگان در جهان دارند ایران بزرگ یکجا دارد.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب  فرمان  رسیدگی به دردهای مردم محروم و کم برخوردار برای ما صادر فرموده  و او ما را برای جنگ با فقر فرمان داده است.

 

وی افزود: دغدغه رهبر آرامش، عزت و شرف و حفظ آبروی این مردم و کرامت و رفاه و امنیت و پیشرفت شان است.

سردار سلامی اضافه کرد: کشور ما امروز با این فشارهای جهانی ممتاز است و در امنیت و پیشرفت بی نظیر است و با این همه تحریم کشور همچنان در حال ساخته شدن است.

 

وی گفت: فعالیت نیروهای قرارگاه خاتم را در همه جا از جمله ساخت نیروگاه، پالایشگاه، جاده، پل و... می‌بینیم و ایران اسلامی همچنان بهتر از کشورهای ثروتمند در حال ساخته شدن است.

 

فرمانده کل سپاه افزود: بعضی از کشورها ثروت زیادی دارند ولی متوقف هستند ولی ما تحریم هستیم اما در پیشرفت و ساخت بوده زیرا کشور ما  پرظرفیت و زنده است و ریشه های افتخار و ثروتش در درون آن است لیکن باید حرکت کنیم.

وی ادامه داد: ما به یک نهضت قوی نیاز داریم باید  شهرها و روستاها را بسازیم و چشم دشمنان را خیره کرده و در عالم شگفتی به پا کنیم.

 

سردار سلامی تاکید کرد که یا ما باید باشیم یا محرومیت و فقر ، ولی می ایستیم تا آخر و از این فراز عبور می کنیم.

وی گفت: کشور به پیشرفت می رسد و امید در دل مردم زنده شده و با امید زنده هستیم و هرگز کوتاه نمی آییم، متوقف نمی شویم و پیش می رویم و در خیرات از هم سبقت می گیرم و از دشمن در آرزوهایش سبقت می کنیم و  کاری می کنیم دشمن در مقابل ملت ایران کرنش کرده و زانو بزند.

 

وی افزود: از هیچ چیز نگران نیستیم ،هرچه به ما فشار وارد شود ما قوی تر می شویم زیرا ما مرد عبور از گردنه های سخت هستیم.

 

سردار سلامی اضافه کرد: ملت ایران تجربه و آزمایش شده و کوتاه نمی آید و هر دشمنی را می شکند و ضربه فنی می کند زیرا هنر مردم ایران کشتی است چه در میدان عمل و چه در خانه و زمین.

همزمان با سفر فرمانده کل سپاه به استان البرز صدها خانوار از مزایای 1200 طرح بسیج سازندگی بهره مند شدند.

 

منبع:‌ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر