کد خبر: 75657
A

سخنگوی شورای نگهبان گفت: درباره صلاحیت افراد فارغ از اینکه چه کسی باشد در صورتی که از طریق نهادهای قانونی اسناد و مدارکی ارجاع شود شورای نگهبان آنها را بررسی خواهد کرد.

به گزارش دیده بان ایران، سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر اینکه یکی از کاندیداها که معاون او هم به خاطر اتهام تخلفات چند هزار میلیاردی در زندان حضور دارد، در انتخابات مجلس آینده ثبت‌نام کرده است. او همچنین دیروز در یک نشست از شعار انتخاباتی خود با عنوان «خیزش برای نجات اقتصاد کشور» رونمایی کرد. آیا تخلفات انجام شده در دوران شهرداری ایشان مورد توجه شورای نگهبان قرار می‌گیرد یا خیر و آیا سخنرانی ایشان تبلیغات زودهنگام حساب می‌شود یا نه، گفت: برای ما فرد تفاوتی نمی‌کند، سخنرانی ایشان را ندیده ام در صورتی که تبلیغات زودهنگام باشد برای ما فرقی نمی‌کند بررسی می‌کنیم و اظهارنظر می‌کنیم.

 

کدخدایی در ادامه درباره تاثیر تخلفات رخ داده در زمان مدیریت این فعال سیاسی در بررسی صلاحیت او بیان کرد: «در خصوص قسمت بعد سوال شما هم بگویم که درباره صلاحیت افراد فارغ از اینکه چه کسی باشد در صورتی که از طریق نهادهای قانونی اسناد و مدارکی ارجاع شود شورای نگهبان آنها را بررسی خواهد کرد.»/ اعتمادانلاین

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر