کد خبر: 76128
A

روزنامه سازندگی در شماره امروزش با تیتر «حمله با کد 0915» درباره مخالفت برخی جریان‌های سیاسی با لایحه بودجه 99 گزارشی نوشته که بخش‌هایی از آن را اینجا آوردیم.

به گزارش دیده بان ایران؛ روزنامه سازندگی در شماره امروزش با تیتر «حمله با کد 0915» درباره مخالفت برخی جریان‌های سیاسی با لایحه بودجه 99 گزارشی نوشته که بخش‌هایی از آن را اینجا آوردیم. سازندگی نوشته که در جلسه کمیسیون تلفیق که برای تایید یا رد لایحه بودجه تشکیل شده بوده، چهل نماینده حضور داشتند و لایحه دو رای ممتنع داشته، بیست رای موافق و 17 رای مخالف، به عبارتی تایید لایحه شکننده بوده.

مساله اینجاست که پژمانفر نماینده نزدیک به جبهه پایداری از آن جلسه نقل کرده که نوبخت به نقل از روحانی تهدید به استعفا کرده و گفته که اگر لایحه تایید نشود حتی شده با یک کلیپ به مردم می‌گویم که نگذاشتند کار کنم! نقل قولی که البته هیچکدام از نماینده‌های حاضر در آن جلسه تایید نمی‌کنند.

این در حالی است که افرادی چون میرزایی‌نکو هم ادعا کرده‌اند که پیامک‌هایی دریافت کرده‌اند که حاوی کلمات زشت و توهین‌آمیز بوده و از آن‌ها خواسته شده لایحه تصویب نشود، پیامک‌هایی که با کد مشهد ارسال شده و کلیدی‌ترین نکته ماجرا همین‌جاست که پیامک‌های تهدید آمیز از مشهد فرستاده شده، همان جایی که اعتراضات دی‌ماه 96 هم از آن جا شروع شد

استعفای روحانی و مخالفت با بودجه از کد 0915

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر