کد خبر: 76558
A

استاندار خوزستان گفت: شهید سلیمانی خدمات ارزنده‌ای به استان داشت و در جریان سرکشی به مناطق مختلف سیل‌زد با استقبال مردم خوزستان مواجه بود به همین دلیل مردم استان تقاضاهای فراوانی برای میزبانی از پیکر این شهید داشتند.

به گزارش دیده بان ایران؛ غلامرضا شریعتی  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهید سلیمانی خدمات ارزنده‌ای به استان داشت و در جریان سرکشی به مناطق مختلف سیل‌زده با استقبال مردم خوزستان مواجه بود به همین دلیل مردم استان تقاضاهای فراوانی برای میزبانی از پیکر این شهید داشتند.

استاندار خوزستان افزود:  با توجه به اینکه شهید قاسم سلیمانی در طول هشت سال جنگ تحمیلی در استان خوزستان بود و روابط عاطفی بین او و مردم استان وجود داشت تصمیم بر آن شد که خوزستان میزبان این شهید سرافراز اسلام باشد.

وی تصریح کرد: شهید سلیمانی با کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده استان خوزستان نشان داد که خدمت جهادی حد و مرز نمی‌شناسد.

شریعتی با اشاره به خدمات ارزنده شهید سلیمانی به نظام جمهوری اسلامی افزود: مجاهدت‌ها و تلاش‌های شهید سلیمانی موجب شد دشمنان تا مرزهای دفاعی ایران دورتر بروند.

وی گفت: مردم خوزستان در کنار ملت عزیزمان ایران اسلامی قدردان تلاش‌های این اسطوره صبر و استقامت هستند و ما این مصیبت را به رهبر معظم انقلاب اسلامی تسلیت می‌گوییم./ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر