کد خبر: 76612
A

گروه طالبان با انتشار بیانیه‌ای نسبت به شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی واکنش نشان داده و آن را ماجراجویی از سوی آمریکایی‌ها عنوان کرد و نسبت به عواقب آن هشدار داد. در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: از بارگاه خداوند متعال برای این مجاهد بزرگ جنت الفردوس و برای خانواده و متعلقین او صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داریم.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ گروه طالبان با انتشار بیانیه‌ای نسبت به شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی واکنش نشان داده و آن را ماجراجویی از سوی آمریکایی‌ها عنوان کرد و نسبت به عواقب آن هشدار داد.

 در  بیانیه طالبان با ابراز تاسف فراوان از شهادت قاسم سلیمانی در حمله نیروهای وحشی آمریکایی این اقدام آمریکا یک ماجراجویی بزرگ از سوی آمریکایی‌ها عنوان شده  و نسبت به عواقب ‌آن هشدار داده شده است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: از بارگاه خداوند متعال برای این مجاهد بزرگ جنت الفردوس و برای خانواده و متعلقین او صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داریم.

در این بیانیه تاکید شده که جهاد در برابر وحشی‌گری و اشغالگری آمریکا در افغانستان ادامه دارد و  برخورد آمریکا پس از این اقدام و وحشت ترامپ از به عهده گرفتن مسئولیت آن، نشان می‌دهد که آمریکا ناتوان‌تر از هر زمانی است. 

منبع : دنیای اقتصاد

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

  • گوهری

    امریکابایدتقاس خون سرداروهم رزمانش راپس بده و ماساکت نخاهیم نشست ؟؟؟::::∓٪؛؟؟؟:::٪≄٪؟؟

  • گوهری

    امریکابایدتقاس خون سرداروهم رزمانش راپس بده و ماساکت نخاهیم نشست ؟؟؟::::∓٪؛؟؟؟:::٪≄٪؟؟

ارسال نظر