کد خبر: 78478
A

معاون اول رییس جمهوری رحلت حجت الاسلام والمسلمین حاج «سید احمد دعایی» را به سید محمود دعایی برادر آن مرحوم، مردم متدین و انقلابی یزد، فرزندان و خانواده آن عالم پارسا تسلیت گفت.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رییس جمهوری، «اسحاق جهانگیری» در پیام تسلیت خطاب به حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود دعایی(مدیرمسئول روزنامه اطلاعات) تصریح کرد: رحلت برادر ارجمندتان، عالم پارسا و متقی مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج سیداحمد دعائی موجب تأسف و تأثر گردید؛ ضایعه فقدان آن روحانی وارسته و مردمی که عمر با برکت خود را با حسن خلق و مردمداری در راه ترویج آموزه‌های دین مبین اسلام، مذهب تشیع و مکتب انسان ساز اهل بیت عصمت و طهارت (ع) صرف نمود را به مردم متدین و انقلابی یزد، علاقه‌مندان، فرزندان و خانواده محترم ایشان و به ویژه به جنابعالی صمیمانه تسلیت می گویم.

 معاون اول رییس جمهوری در این پیام از خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان معزا صبر و اجر مسألت کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج سید احمد دعایی از علمای شهر یزد، پس از عمری مجاهدت در راه خدا، روز یکشنبه در سن ۸۹ سالگی دارفانی را وداع گفت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر