کد خبر: 83137
A

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اگر کسی درآمدی اضافه دارد، وارد بورس شود، گفت: رسانه ها مردم را به فروش اموال خود و سرمایه گذاری در بورس ترغیب نکنند.

به گزارش دیده بان ایران؛ مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) خطاب به مسئولان ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: وضعیت ترافیک جاده ها به قبل از کرونا بازگشته است، لطفا تدابیری بیاندیشید تا مجدد شاهد گسترش ویروس کرونا نباشیم.  

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در رابطه با سهام عدالت پیشنهاد می کنم هیات دولت به کارگران به خصوص کارگران فصلی توجه ویژه ای داشته باشد، چرا که سهام عدالت باید به طبقات ضعیف جامعه داده شود، در حالی که شاهد هستیم بسیاری از مدیران و ثروتمندان سهام عدالت را در دست گرفته اند.

وی تصریح کرد: تلویزیون و رسانه های جمعی به مردم توصیه نکنند که اموالشان را بفروشند و وارد بورس شوند، اگر کسی درآمدی اضافه دارد، وارد بورس شود. زمانی که بورس دچار مشکل شود، مردم به لحاظ مالی ضرر می کنند. حال برخی معتقدند که انقلاب اقتصادی رخ داده و برخی می گویند افزایش شاخص های بورس حباب است. اما بنده توصیه می کنم اموال مردم به فروش نرود./خانه ملت

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر