کد خبر: 83620
A

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم گفت: مشکل امروز ما این است که نهاد متولی اشتغال در کشور مشخص نیست. وزارت کار می‌گوید من متولی ایجاد کار نیستم و من مسئول تنظیم روابط کار هستم. این مشکلات باید حل شود و هر نهاد وظیفه خود را انجام دهد. باید مشخص شود که در نهایت چه نهادی متولی ایجاد اشتغال است.

به گزارش دیده بان ایران؛ محمدرضا میرتاج‌الدینی منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم روز ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۹ در نخستین نشست هم اندیشی فراکسیون کارگری مجلس یازدهم، اظهار داشت: فراکسیون‌ها مکمل کمیسیون‌ها هستند. 

وی افزود : کارهایی که کمیسیون‌های تخصصی وقت رسیدگی به آن را ندارند، باید فراکسیون‌ها ورود کرده و برای حل مشکلات و مسائل اولویت دار برنامه‌ریزی کنند.

میرتاج الدینی ادامه داد: مشکل امروز ما این است که نهاد متولی اشتغال در کشور مشخص نیست. وزارت کار می‌گوید من متولی ایجاد کار نیستم و من مسئول تنظیم روابط کار هستم. این مشکلات باید حل شود و هر نهاد وظیفه خود را انجام دهد. باید مشخص شود که در نهایت چه نهادی متولی ایجاد اشتغال است.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم با اشاره به موضوع برکناری وزیر صمت افزود: بعد نظارتی مجلس مهم است. باید نمایندگان این موضوع را مدنظر قرار دهند. نمی‌شود که رییس دفتر رییس جمهور بخواهد تا لایحه‌ای در مجلس رای بیاورد و اگر رای نیاورد، وزیر وزارتخانه بزرگی مانند صنعت عزل شود.

وی ادامه داد: نباید این مسائل قربانی تبانی شود. مگر مجلس باید حرف دولت را گوش کند. این اتفاق به اشتغال کشور ضربه وارد می‌کند و درست نیست./فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر