کد خبر: 89045
A

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور با اشاره به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رأی اعتماد به وزیر صمت، گفت: آقای روحانی برای احترام به نمایندگان و مردم باید حداقل از طریق ویدیو کنفرانس با نمایندگان صحبت و از وزیر پیشنهادی خود دفاع می‌کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ علی حدادی در خصوص به عدم حضور رئیس‌جمهور در نشست رأی اعتماد به وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: عدم حضور آقای روحانی در نشست امروز مجلس و استناد به مسائل بهداشتی شیوع کرونا، بی‌احترامی به نمایندگان مجلس بود. نمایندگان چندین ساعت در فضای صحن حضور پیدا می‌کنند و آقای روحانی تنها به مدت یک ساعت می‌خواستند در نشست مجلس حاضر شوند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس یازدهم، افزود: آقای روحانی در صورت معذوریت برای حضور فیزیکی در نشست صحن، می‌توانستند از طریق ویدیو کنفرانس از وزیر پیشنهادی خود دفاع می‌کرد و با نمایندگان صحبت صحبت می‌کردند.

وی افزود: آقای رئیس‌جمهور ضمن بی احترامی به مجلس و نمایندگان مردم، در دفاع از وزیر صنعت، معدن و تجارت هم کوتاهی کرد. رئیس جمهور بر حسب وظیفه قانونی باید در جلسات رأی اعتماد حاضر شود و از برنامه وزیر پیشنهادی خود دفاع کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به وضعیت ناهنجاری‌هایی کنونی در کشور و گرانی و قیمت‌های افسار گسیخته، عدم حضور آقای روحانی در نشست رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت بی‌احترامی و عدم توجه به مطالبات مردم است.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان بر اساس بررسی‌ برنامه وزیر پیشنهادی نظر موافق و مخالف خود را اعلام کردند و عدم حضور رئیس جمهور تاثیری در رأی نمایندگان نداشت اما آقای روحانی قانونا و عرفا باید در نشست مجلس حضور پیدا می‌کردند./ خانه ملت

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر