کد خبر: 91018
A

پس از سفر «محمدباقر قالیباف» به استان خوزستان که با حواشی بسیار زیادی روبر شد و همچنین بحث بر سر هزینه و تبلیغات میلیاردی رئیس مجلس یازدهم! رسانه ها از تداوم این سفرها خبر داده اند

به گزارش دیده بان ایران؛ پس از سفر «محمدباقر قالیباف» به استان خوزستان که با حواشی بسیار زیادی روبر شد و همچنین بحث بر سر هزینه و تبلیغات  میلیاردی سفرهای رئیس مجلس یازدهم! روزنامه اعتماد در گزارش امروز خود از تداوم این سفرها خبر داده و نوشته است: آنچه در این میان قطعی است، تداوم سفرها یا نظارت میدانی رییس مجلس است. مشاوران قالیباف برای او ۵ سفر به نقاط محروم ایران در نظر گرفته و برنامه‌های هرکدام را ریز به ریز و با جزییات تدوین کرده‌اند که با توجه به سفر ماه جاری رییس قوه مقننه به خوزستان، ۴ سفر دیگر همچنان باقی مانده است.

استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و کهگیلویه و بویراحمد، استان‌هایی است که رییس مجلس قرار است تحت‌عنوان نظارت میدانی به آنها سرکشی کند که از قرار معلوم و براساس شنیده‌ها سی و یکم شهریورماه دومین سفر استانی قالیباف اتفاق خواهد افتاد. جالب آنکه درباره مقصد این سفر اخبار دقیقی وجود ندارد ولی پیگیری‌ها حاکی از آن است که از میان استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان، رییس مجلس یک استان را برای سفر انتخاب خواهد کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر