کد خبر: 92270
A

صراط نیوز نوشت: محمود احمدی نژاد پس از دست گل‌های به آب داده‌ای همچون «نامه نگاری با محمد بن‎سلمان جنایتکار» و «مصاحبه با رادیو فردا ارگان خبری سازمان جاسوسی آمریکا»، اینبار دست یاری به سمت فردی دراز کرده که نه تنها به گواه اسناد ویکی لیکس از برجسته‌ترین جاسوسان سازمان سیا بشمار می‌رود بلکه تشت رسوایی اخلاقی این بازیگر هالیوودی نیز سال هاست که از بوم افتاده است! تنها بعنوان نمونه، اطلاعات بسیاری در تایید همجنسباز بودن این بازیگر هالیوودی وجود دارد که نقش آفرینی جولی بعنوان زنی همجنس گرا در فیلم غیراخلاقی «جیا (Gia)» خود گواهی غیرقابل انکار بر این مدعاست!

به گزارش دیده بان ایران؛ سایت اصولگرای صراط نیوز درباره توییت اخیر محمود احمدی نژاد در واکنش به توییتر آنجلیناجولی نوشت: عرصه سیاسی کشور چند صباحی است که آنچنان درگیر موضع گیری‌های شاذ و کُنشگری‌های سطح پایین سیاسیون شده که تحلیل و تفسیر آن را شرم آور می‌کند! اخیراً، اما در جدیدترین قسمت از سریال شامورتی بازی‌های معجزه هزاره سوم، نامبرده در توئیتی خطاب به آنجینا جولی (بازیگر زن هالیوودی و سفیر حُسن نیت سازمان ملل) اظهار داشته است: «با صحبت صریح شما درباره تبعیض در جهان موافقم. تبعیض، جنگ، فقر و ناامنی محصول مدیریت فعلی است که بر قدرت‌طلبی و سلطه‌جویی استوار است. جامعه انسانی نیازمند احترام، همکاری و صداقت و مهربانی است. برای اصلاح وضع موجود در جهان، همه با هم متحد تلاش خواهیم کرد.»!

محمود احمدی نژاد پس از دست گل‌های به آب داده‌ای همچون «نامه نگاری با محمد بن‎سلمان جنایتکار» و «مصاحبه با رادیو فردا ارگان خبری سازمان جاسوسی آمریکا»، اینبار دست یاری به سمت فردی دراز کرده که نه تنها به گواه اسناد ویکی لیکس از برجسته‌ترین جاسوسان سازمان سیا بشمار می‌رود بلکه تشت رسوایی اخلاقی این بازیگر هالیوودی نیز سال هاست که از بوم افتاده است! تنها بعنوان نمونه، اطلاعات بسیاری در تایید همجنسباز بودن این بازیگر هالیوودی وجود دارد که نقش آفرینی جولی بعنوان زنی همجنسگرا در فیلم غیراخلاقی «جیا (Gia)» خود گواهی غیرقابل انکار بر این مدعاست!

فارغ از بررسی بیشتر سوابق شرم آور این بازیگر معلوم الحال آمریکایی، باید بحال رئیس سابق دولتی تاسف خورد که در کمال کوته‎بینی سیاسی، چنین فردی را آنچنان واثق و معتمد می‌پندارد که برای پیشبرد صلح و رفع تبعیض جهانی با او همراهی کند! بعید است شخصی همچون احمدی نژاد نداند که استفاده ابزاری سازمان‌های جهانی به اصطلاح حقوق بشر از ورزشکاران و هنرمندنمایان مبتذل هالیوودی که با پروپاگاندای غول‌های رسانه‌ای آمریکایی برای خود شهرت و اعتبار کسب کرده اند، صرفاً سوپاپ اطمینان جهانخواران برای تحمیق بیشتر ملل مستضعف است تا در ژست انسان‎دوستی، مانع از شورش جمعیت عظیم کشور‌های جهان سوم علیه استثمارگران غربی شوند.

در پایان بازخوانی وقایعی اینچنین، باید انسان را بیش از پیش نسبت به عاقبتش بیمناک نموده و به خداوند پناهنده کند چراکه وقتی فردی با آن سوابق شجاعانه ضدامپریالیستی و مبارزه با صهیونیزم جهانی، به حال نزار و فاجعه بار کنونی تن می‌دهد، هیچ بعید نیست دیگرانی، چون او نیز سرنوشتی مشابه پیدا کنند!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر