کد خبر: 94957
A

علی محمد نمازی گفت: بحث اصلی اصلاح‌طلبان، حضور یا عدم حضور در انتخابات است. در حال حاضر بحث اصلی اصلاح‌طلبان بر سر این است که شرکت کنیم یا نکنیم که این مسئله به فضای جامعه بازمی‌گردد.

به گزارش دیده بان ایران؛ عضو حزب کارگزاران گفت: کارگزاران به دنبال این است که کمک کند که در جبهه اصلاحات، ائتلافی ایجاد شود.
 
علی محمد نمازی، عضو حزب کارگزاران، درباره برنامه‌های انتخاباتی کارگزاران و اینکه آیا کمیته انتخابات این حزب تشکیل شده است یا خیر، گفت: هنوز هیچ خبر جدیدی در این باره ندارم و اتفاق خاصی رخ نداده است.

 

او افزود: جلسه جدیدی تشکیل نشده است. کارگزاران به دنبال این است که کمک کند که در جبهه اصلاحات ائتلافی ایجاد شود تا احزاب و گروه‌ها به صورت جداگانه عمل نکنند بلکه در چارچوب جبهه اصلاح‌طلبان، وارد انتخابات شوند. 

 

نمازی ادامه داد: بنابراین، اینها بحث‌هایی است که از دو سه ماه قبل مطرح بوده و هنوز بحث جدیدی مطرح نشده است.

 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب بیان کرد: در حال حاضر تا جایی که بنده در جریان هستم، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای انتخابات کار می کند. همه فعالیت‌های مربوط به انتخابات توسط شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان، صورت می گیرد. 

 

او عنوان کرد: اگر کارگزاران با سایر احزاب به توافق برسد، یقیناً هماهنگ خواهد شد.

 

این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران تصریح کرد: نظر شخصی بنده این است که بحث اصلی اصلاح‌طلبان، حضور یا عدم حضور در انتخابات است به عنوان مثال در سال ۸۴، هدف مشارکت بود و کاندیداهای مختلفی از اصلاح‌طلبان وارد میدان شدند اما بحث اصلی مجموعه اصلاح‌طلبان در حال حاضر بر سر این است که شرکت کنیم یا نکنیم که این مسئله به فضای جامعه بازمی‌گردد.

 

منبع: برنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر