کد خبر: 95847
A

روزنامه کیهان در حمایت از روزنامه حاکمیتی تهران تایمز در واکنش به مطلب روزنامه اعتماد نوشت: کدام بخش از مواضع موسوی با ترامپ فرق می‌کند؟!

به گزارش دیده بان ایران؛ روزنامه تندوری کیهان در ستون امروز «گفت و شنود» خود در حمایت از هتاکی روزنامه تهران تایمز نوشت:

گفت: روزنامه زنجیره‌ای اعتماد از روزنامه تهران‌تایمز به خاطر مقایسه مواضع و عملکرد موسوی و ترامپ بدجوری عصبانی شده و آن را
«اقدام سخیف یک روزنامه حکومتی»! نامیده است!
گفتم: تاریخ را که نمی‌شود مثل پول کلانی که از فلان مفسد اقتصادی به جیب زده‌اند و بالاترین رقم یارانه‌ای که از دولت گرفته‌اند و... هپل و هپو کرد!
گفت: کاش می‌نوشت کدام بخش از مواضع موسوی با ترامپ فرق می‌کند؟!
گفتم:‌ ای عوام! اگر اعتراف کنند که مواضع آنها با هم مو نمی‌زند، چطوری می‌توانند بعد از چهار سال که قربون‌صدقه ترامپ رفته‌اند حالا قربون‌صدقه رفتنشان برای بایدن را توجیه کنند؟!
گفت: همین نشان می‌دهد مدعیان اصلاحات هم می‌دانند ترامپ و بایدن مثل هم هستند و سگ زرد برادر شغال است ولی جرأت و صداقتش را ندارند که مثل نیروهای انقلاب به این واقعیت اعتراف کنند!
گفتم: شخصی نزد خان روستا رفت و گفت؛ سؤالی دارم که نمی‌خواهم جلوی جمع بپرسم. خان حاضران را مرخص کرد و مرد سؤالش را پرسید ولی چون کسی نبود، نمی‌دانیم سؤالش چی بود! که جوک امروز را بنویسیم! ببخشید... شرمنده!!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر