کد خبر: 96908
A
دیده بان ایران:

اینکه سیاست ایران موشک باران حیفا یا دیگر نقاط اسرائیل هست یا نه مشخص نیست اما اصرار سعید جلیلی، شریعتمداری و رحیم پور ازغدی مبنی بر حمله گسترده و جنگ در نوع خود جالب است

به گزارش دیده بان ایران؛ سعدالله زارعی نویسنده پرحاشیه روزنامه تندروی کیهان در شماره امروز برای دومین بار طی 10 روز گذشته با انتشار مطلبی خواستار انتقام گرفتن ایران از اسرائیل بابت ترور شهید محسن فخری زاده شد. 

اظهارنظری که پیشتر «حسین شریعتمداری» که قطعاً بیش از هر نویسنده دیگر ی به سلسله مراتب حملات نظامی در جمهور اسلامی ایران آگاه است به آن اشاره کرده بود.

سعید جلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی هم در همین رابطه گفته است: «اگر به ترور فخری زاده پاسخ ندهیم، دشمن جری‌تر می‌شود و به ترور و خرابکاری بیشتر در ایران ادامه خواهد داد. آنها که خواستار خویشتنداری‌اند، خواست دشمن را تکرار می‌کنند».

رحیم چور ازغدی هم با انتشار یادداشتی در ادامه همین درخواست نوشت:  اگر برادر قاآنی فرمانده من در سالهای جنگ، ما را به عضویت سپاه قدس بپذیرد در هر عملیات انتقامی در هر جای عالم که باشد شرکت میکنم بویژه اینک که گرفتار کوتوله هایی هستیم که هوسی جز مذاکره باشیطان ندارند و نمیدانیم به کدام خدا نماز میبرند.

اینکه سیاست ایران موشک باران حیفا یا دیگر نقاط اسرائیل هست یا نه مشخص نیست اما اصرار سعید جلیلی، شریعتمداری و رحیم پور ازغدی مبنی بر حمله گسترده و جنگ در نوع خود جالب است 

هر چند نگفته پیداست که این افراد در دادن آدرس غلط برای مخاطبان خود سابقه طولانی دارند اما به عقیده نگارنده این مطلب، اگر واقعاً این افراد قصد انتقام گرفتن از عوامل ترور محسن فخری زاده را دارند بهتر است با اذن گرفتن از شورای عالی امنیت ملی که دبیرش این روزها با محمدباقر قالیباف هم کاسه شده است همانطوریکه رحیم پور ازغدی به آن اشاره کرده، برای انجام عملیات انتقامی در هر جای عالم راهی کشورهای منطقه شوند.

شاید با انجام این عملیاتِ انتقامی، به نوشته کیهان، مردم کشورهای عرب منطقه به خیابان بریزند و دولت های منطقه را عوض کنند.

منبع: دیده بان ایران

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

  • ناشناس

    جلیلی کجا گفته حمله گسترده و جنگ؟؟؟

  • آزاده

    احسنت بر دكتر ازغدي عزيز حرف دل ملت رازدي دلاور

ارسال نظر