کد خبر: 99665
A

محمد تقی رهبر گفت: توصیه‌ام به همه گروه‌هایی که با عنوان و مرام اصولگرایی فعالیت می‌کنند، چیزی جز این نیست که خودرایی را کنار بگذارند و با در نظر گرفتن اینکه وظیفه اصلی همه خدمت به نظام و مردم است، آنچه از سوی جامعه روحانیت سفارش می‌شود را بپذیرند تا انشاءالله در انتخابت توفیق به دست بیاوریم و فرصت تلاش برای کاهش مشکلات مردم برای ما حاصل شود.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ جامعه روحانیت مبارز بعد از انفعال در چند انتخابات گذشته، قرار است این‌بار ساز و کار انتخاباتی جریان اصولگرایی را مدیریت کند، تا شاید بالاخره ‌آنها بتوانند با کمترین حاشیه و حرف و حدیث به‌طور منسجم به انتخابات ۱۴۰۰ ورود کنند.

محمد تقی رهبر، عضو جامعه روحانیت مبارز در این‌باره اظهار داشت: جامعه روحانیت مبارز همیشه فعالیت‌هایی توام با تاثیرگذاری در مناسبات اصولگرایان داشته و چون پایگاه ویژه‌ای در عرصه سیاسی دارد، این‌بار حتما برای اتحاد اصولگرایان تلاش‌ خواهد کرد. البته موفقیت زمانی حاصل خواهد شد که اصولگرایان بنا را بر یکی شدن بگذارند و اینطور نباشد که مثل سال‌های قبل هر گروهی راه خودش را برود.

این فعال سیاسی اصولگرا در ادامه گفت: اصولگرایان به دلیل تمامیت‌خواهی برخی گروه‌ها در چند انتخابات گذشته تجربه‌های بسیار بدی را از سر گذراندند و در چند انتخابات شکست خوردند. توصیه‌ام به همه گروه‌هایی که با عنوان و مرام اصولگرایی فعالیت می‌کنند، چیزی جز این نیست که خودرایی را کنار بگذارند و با در نظر گرفتن اینکه وظیفه اصلی همه خدمت به نظام و مردم است، آنچه از سوی جامعه روحانیت سفارش می‌شود را بپذیرند تا انشاءالله در انتخابت توفیق به  دست بیاوریم و فرصت تلاش برای کاهش مشکلات مردم برای ما حاصل شود.

او همچنین تصریح کرد: برخی به‌طور دائم سعی دارند این مساله را به جامعه قالب کنند که اصولگرایان خواهان انتخاباتی با مشارکت پایین هستند تا از این طریق بتوانند کاندیدای خودشان را به پیروزی برسانند. این حرف‌ها و این نوع اظهارنظرها تفرقه‌افکنی است،‌ آن هم در شرایطی که در کشور بیشتر از همیشه به انسجام و وحدت ملی نیاز داریم. جبهه اصولگرایی به جای اینکه دغدغه مشارکت بالا یا پایین را داشته باشد، فقط باید سعی‌اش را به کار بگیرد تا از انشقاق انتخاباتی در درون اصولگراها جلوگیری کند.

نماینده ادوار مجلس توضیح داد: کشور در حالی به استقبال انتخابات ۱۴۰۰ می‌رود که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر رابطه با دیگر کشورها در وضعیتی کاملا حساس قرار دارد. به همین دلیل اصولگرایان باید نسبت به سنوات گذشته منطقی‌تر باشند و سعه‌صدر بیشتری از خود نشان بدهند تا انشاءالله فرصت خدمت مهیا شود.

محمد تقی رهبر در پایان گفت:‌ اصولگرایان در موقعیت حساسی قرار دارند و باید بدانند کمترین اشتباه تاوان سختی خواهد داشت.

منبع: اعتمادآنلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر