کد خبر: 99707
A

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به اظهارات فائزه هاشمی مبنی بر آرزویش برای رای‌ آوردن ترامپ و اعمال فشار بیشتر به ایران گفت: اینها هویت واقعی خود را بر ملا کردند؛ احزاب اصلاح طلب چرا در این باره سکوت کرده‌اند؟

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه 23 دی) در جلسه علنی و در تذکر شفاهی اظهار داشت: برخی آرزو کردند که کاش ترامپ رای می‌آورد تا به ایران فشار بیشتری وارد می‌کرد اینها هویت واقعی خود را بر ملا کردند. برادران اینها در سال ۸۸ به آمریکایی‌ها گفتند بیشتر به ایران فشار بیاورید.

وی افزود: برخی احزابی که این خانم در آنها عضویت دارد چرا سکوت کردند؟ البته برادرش موضعی گرفت ولی احزاب چرا ساکت هستند؟

نماینده محلات در مجلس با اشاره به وضعیت آلودگی هوا تصریح کرد: ما در مجلس قبل قانون تصویب کردیم چه کسانی آن را اجرا نکردند؟ رئیس قوه قضاییه به این ترک فعل ورود کند و مسئولان مستقیم در این موضوع به جای نظریه پردازی و تعریض به ساحت مقدس امام به ایفای وظیفه و مسئولیت خود بپردازند.

سلیمی اظهار داشت: بعضی می‌گویند نگذاشتیم مردم در صف باشند. بیایند صف‌های روغن را ببینند؛ آیا از تورم خبر ندارند؟

وی گفت: بعضی‌ها قانون مجلس را به سلیقه خود اجرا می‌کنند؛ چرا بخشی از قانون راهبردی را اجرا می‌کنند و بخشی را نه؟ سوم اسفند ماه پایان مهلت برخی اختیاراتی است که به بعضی‌ها داده شده است. دولت همچنین در موضوع کمک معیشتی به درستی عمل نکرده است.

سلیمی از رئیس قوه قضاییه به خاطر اجرای قانون اموال نامشروع تشکر کرد و افزود: مسئولی که مال نامشروع دارد باید سریع عزل شود .

این عضو هیات رئیسه مجلس در پایان گفت: از رئیس جمهور می‌خواهم فرصت‌ها را از دست ندهد و در مدت باقی مانده به داد مردم برسد و کشور را به صورت جدی مدیریت کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر