کد خبر: 129224
A

محمدحسین مهدویان به پخش رایگان فیلم جدیدیش در بستر غیرقانونی و فیلم دزدی صدا و سیما اعتراض کرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمدحسین مهدویان به پخش رایگان فیلمش در بستر غیرقانونی صدا و سیما اعتراض کرد. 

محمدحسین مهدویان در اعتراض به پخش رایگان فیلم قبلی‌اش در بستر تلوبیون همزمان با اکران فیلم جدیدش و عدم پخش تیزرهای فیلم «مرد بازنده»، با اعتراض به شرایط موجود نوشت:

«به فیلم جدیدم که در حال اکران است تیزر نمی‌دهند. در برنامه‌ خندوانه، تک‌ تک کلمات مرتبط با فیلم جدیدم را قبل از پخش حذف می‌کنند. در آخر هم فیلم قبلی من را در پلتفرم‌شان رایگان پخش و برایش حسابی تبلیغ می‌کنند. بسیار بی‌موقع، وسط تعطیلات نوروز، درست زمانی که فیلم جدیدم روی پرده است‌.

این‌ها را کنار بدگویی‌ها و اسپویل عمدی داستان فیلم در زمان جشنواره بگذارید. یعنی همه چیز اتفاقی است؟ فیلم‌های روی پرده را زمین می‌ زنند و همان فیلم‌ها را وقتی در رسانه‌های خودشان پخش می‌شود، عزیز می‌دارند. آن‌ها با سینما دشمنی می‌کنند اما شما دوستی کنید. شما حواستان پرت این چیزها نشود. این همان فیلمی است که نمی‌خواهند تماشایش کنید.»

بیشتر بخوانید:راه اندازی پلتفرم «تلوبیون پلاس» با پول بیت المال برای رقابت با پلتفرم های خصوصی/ موسسه غیرقانونی «ساترا» ناظر بر تولیدات خبرگزاری و سایت ها می شود؟

بیشتر بخوانید: مدیرعامل فیلیمو: «تلوبیون پلاس» سرگردنه ایستاده و برای برنامه های ما قلاب می اندازد/ اگر می‌خواهید تولید ما را خشک کنید چرا واضح نمی‌گویید؟

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر