کد خبر: 136525
A

بر اساس فراخوان سری جدید «کودک‌شو» به نظر می‌رسد خانواده‌هایی با یکی دو فرزند، امکان حضور در این مسابقه را ندارند

به کزارش دیده بان ایران؛ از روزهای آخر هفته گذشته، شبکه نسیم با پخش تیزری یک‌ونیم دقیقه‌ای، خبر تولید قطعی فصل پنجم « کودک‌شو » را اعلام کرد و برای جلب شرکت‌کننده‌های سری جدید این مسابقه فراخوان داد. در این تیزر از تصاویر مسابقات فصل‌های گذشته این برنامه استفاده   و از علاقه‌مندان خواسته شده برای درخواست شرکت در مسابقه، به شماره‌ای که روی تصویر درج می‌شود، پیام بدهند.

نکته مهم اما دو جمله کوتاه راوی این فراخوان است که نشان می‌دهد رویکرد این مسابقه در انتخاب شرکت‌کنندگان فصل جدید، تغییر جدی کرده است. در همان ابتدای تیزر، راوی می‌گوید: «پدرومادرهایی که چند فرزند دارید! ما برای همه بچه‌هاتون بازی داریم.» در انتهای تیزر نیز با تأکیدی صریح‌تر اعلام می‌کند: «برنامه‌ای پرهیجان‌تر با خانواده‌هایی پرجمعیت‌تر.»

بر این اساس به نظر می‌رسد فصل جدید برنامه «کودک شو» مخصوص خانواده‌های چندفرزندی است و احتمالا در این فصل، خانواده‌هایی با یکی دو فرزند، دیگر حضور نخواهند داشت چراکه در فصل‌های گذشته، بخش اعظم شرکت‌کنندگان مسابقه را خانواده‌هایی تشکیل می‌دادند که تنها یک فرزند داشتند.

نکته قابل تأمل آن که این دو جمله از نسخه اینستاگرامی فراخوان «کودک شو» حذف شده و فقط در نسخه تلویزیونی آن شنیده می‌شود.

مسابقه تلویزیونی «کودک‌شو» محصول شبکه نسیم از نوروز 96 تا بهار 1400، در سه فصل با اجرای پژمان بازغی و یک فصل با اجرای حمید گودرزی روی آنتن رفت. مجری فصل پنجم این مسابقه هنوز معرفی نشده است.

منبع: افکار

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر