کد خبر: 53086
A

مریم ابراهیم وند کیست ؟ مریم ابراهیم وند کارگردان و تهیه کننده ۲۶ ساله سینما است ، در روز های اخیر وی توسط بسیاری از رسانه های اینترنتی مورد توجه قرار گرفت ، دلیل شهرت وی در دنیای اینترنت ، نامزدی در ریاست جمهوری سال ۹۶ بود که به عنوان یکی از زنان نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ برای ثبت نام اقدام کرده بود.

به گزارش دیده بان ایران؛ مریم ابراهیم وند کیست ؟ مریم ابراهیم وند کارگردان و تهیه کننده ۲۶ ساله سینما است ، در روز های اخیر وی توسط بسیاری از رسانه های اینترنتی مورد توجه قرار گرفت ، دلیل شهرت وی در دنیای اینترنت ، نامزدی در ریاست جمهوری سال ۹۶ بود که به عنوان یکی از زنان نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ برای ثبت نام اقدام کرده بود.

زندگی نامه مریم ابراهیم وند

مریم ابراهیم وند متولد ۱۳۷۰ است ، وی با توجه به پیشینه کاری خود در دو شرکت فعال در حوزه اقتصاد ، اعلام کرده بود که با توجه به تجربیات بنده در حوزه اقتصاد من می توانم مشکلات کشور را برطرف کنم. وی با حضور در ساختمان فاطمی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ شرکت کرد.

یکی دیگر از دلایلی که مریم ابراهیم وند در فضای مجازی به شهرت رسید ، شعری بود که در مورد حجاب آزاده نامداری گفته بود ، متنی که وی در مورد حجاب آژاده نامداری در آن زمان خوانده بود در ویدئوی زیر ارائه شده است.

مرین ابراهیم وند قبلا به دنبال تولید فیلم های سینمایی مختلفی در مورد اتفاقات سال های گذشته بود ، یکی از موضوعاتی که وی به دنبال آن بود ساخت فیلمی برای شهدای منا در کشور عربستان بود. که در ادامه این فیلم معرفی میگردد.

فیلم های مریم ابراهیم وند

یکی از فیلم هایی که مریم ابراهیم وند تهیه کنندگی و کارگردانی کرده است ، فیلم ۲۴ سپتامبر است ، این فیلم در جشنواره فیلم مقاومت سال ۹۵ به نمایش در آمد.

عکس هایی از مریم ابراهیم وند

مریم ابراهیم وندمریم ابراهیم وندمریم ابراهیم وندمریم ابراهیم وند

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر