کد خبر: 64070
A

پدر بهنام صفوی از برگزاری مراسم تشییع و تدفین این هنرمند در شاهین‌شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ بهنام صفوی خواننده پاپ کشور بامداد امروز، پس از 6 سال مبارزه با بیماری سرطان، در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت.

پدر بهنام صفوی ضمن تائید این خبر، از برگزاری مراسم تشییع و تدفین این هنرمند در شاهین‌شهر اصفهان خبر داد.

این خواننده پاپ از سال 1392 دچار ضایعه مغزی شد و پس از عمل جراحی در سال 1394 حال وی بهبود یافته بود تا جایی که جدیدترین آلبوم خود به نام «معجزه» را منتشر کرد.

در سال 96 بیماری او تشدید شد و برای ادامه روند درمان به شهر هانوفر آلمان سفر کرد و توسط پرفسور سمیعی در بیمارستان INI تحت عمل جراحی قرار گرفت.

بهنام صفوی پس از عمل جراحی به ایران بازگشت و روند درمان خود را ادامه داد، اما با شدت گرفتن دوباره بیماری، حال وی رو به وخامت رفت تا اینکه صبح امروز در سن 36 سالگی در بیمارستان میلاد اصفهان دار فانی را وداع گفت.

این خواننده محبوب در طول چند سال فعالیت خود در حوزه موسیقی 5 آلبوم بانام‌های «بگو دوستم داری»، «عشق من باش»، «آرامش»، «فوق‌العاده» و «معجزه» را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

او علاوه بر خوانندگی در حوزه آهنگسازی و تنظیم مهارت داشت که از نمونه آثار او می‌توان تنظیم موسیقی «طعنه»، «چشمان سیاه»، «آلبوم ماه غریب»، «در انتهای شب»، «آهویی دارم خوشگله»، «آلبوم زیباترین رنگین‌کمان» را نام برد.

بهنام صفوی همچنین یکی از چیره‌دستان در خلق قطعات موسیقی به‌صورت تک آهنگ بود که از نمونه آثار آن می‌توان به «احساس عجیب»، «وقتی تو باشی»، «اخراجی‌ها 3»، «دعا می‌کنم»، «ای جان»، «بهترین روز خدا» اشاره کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر