کد خبر: 78445
A

«برنده باش» را که خاطرتان هست، برنامه‌ای که در مدت زمان کوتاهی که پخش شد جنجال‌های زیادی ایجاد کرد و حالا به مناسبت توصیه‌ی روز گذشته محمدرضا گلزار مبنی بر اهمیت و ذکر و دعا بی‌مناسبت ندانسته‌ایم که این پرسش را مطرح کنیم.

به گزارش دیده بان ایران؛  «برنده باش» را که خاطرتان هست، برنامه‌ای که در مدت زمان کوتاهی که پخش شد جنجال‌های زیادی ایجاد کرد و حالا به مناسبت توصیه‌ی روز گذشته محمدرضا گلزار مبنی بر اهمیت و ذکر و دعا بی‌مناسبت ندانسته‌ایم که این پرسش را مطرح کنیم که آقای گلزار شما که فکر توشه آخرت این مردم هستی؟

آیا از سرنوشت آن پول‌هایی که شرکت‌کنندگان برنامه دادند و هنوز روی هواست، خبری دارید؟ می‌دانید که این مردم به اعتبارچشمان سبز شما و صورت برنزه‌ات به آن برنامه اعتماد کردند و حالا اگر بنا به اعتراض به جای مراجع نسبت به ماهیت مسابقه، آن برنامه تعطیل شده، پول‌های مردم که نباید بلاتکلیف بماند. شاید گمان کنید که مبلغ مورد بحث جالب توجه نیست اما با یک حساب سرانگشتی به ارقام نجومی می‌رسیم.

بررسی شرایط رسیدن نفرات نخستین به حضور در برنامه برنده باش، نشان می دهد که شما باید بین 3 الی 4 میلیون امتیاز بگیرید. امتیازاتی که با دادن جواب درست به سوالات بدست می‌آید. ما به طور میانگین امتیاز 3 و نیم میلیون را در نظر می‌گیریم. پاسخ درست هم به سوالات اپلیکیشن این برنامه 100 امتیاز دارد که برای رسیدن به رقم 3.5 میلیون، باید 35000 هزار سوال را درست پاسخ بدهید.

به این ترتیب 35000 هزار سوال با شرط عجیب پاسخ دادن به همه آن‌ها، با قیمت حداقلی آن یعنی 40 تومان، در مجموع یک میلیون و 400 هزار تومان برایتان آب می خورد.

البته این ناممکن ترین حالت است که هر کدام فقط 35000 سوال بخرند و عینا به 35000 سوال هم پاسخ درست بدهند! بنابراین به رقم فوق هزینه شرکت کنندگان در ازای پاسخ های اشتباهی که به سوالات اپلیکیشن داده اند و مجبور شدند دوباره سوال بخرند هم اضافه کنید.

به همین خاطر هم برخی از شرکت کنندگانی که به مسابقه تلویزیونی راه پیدا کرده اند، رقم هزینه کرد خود را رقمی بالغ بر 3 الی 4 میلیون تومان اعلام کرده اند.

بردار رضا اینستاگرام را رها کن و فکری به حال سرمایه برباد رفته این مردم کُن!/ برترین ها

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر