کد خبر: 95670
A

درباره شغل دوم بازیگران سینمای ایران را بخوانید

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ شغل دوم چند بازیگر سریال آقا زاده را در در ذیل بخوانید؛ امیرآقایی مثل امیر حسین آرمان و محمد رضا گلزار، عکس های کت و شلواری بعضا در اینستاگرامش می گذارد. به نظر می رسد او مدیریت یک مزون لباس مردانه را در اختیار دارد.

شغل دوم بازیگران سریال آقازاده چیست؟

دستخط امیر آقایی برای حمایت از کسب وکار فالوئرهایش

امیرآقایی عکاس حرفه ای است و این را در ۲۰۰ پستی که به اشتراک گذاشته می توان دریافت. امیرآقایی مجرد است و به همراه خواهرش (نرمین)، یک مزون  را  راه اندازی کرد.

مهدی سلطانی متولد سال ۱۳۴۰ است و در سریال آقازاده، از نقش های اصلی است. او دکترای بازیگری از دانشگاه اوینیون فرانسه بوده و مثل مسعود فراستی، منتقد خاص سینمای ایران، تحصیلات هنری خود را در فرانسه انجام داده است.

مهدی سلطانی عضو هیات علمی و استادیار دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و در سینما با مرد نقره ای به کارگردانی محمد حسین لطیفی در سال ۹۸ دیده شد.

شغل دوم بازیگران سریال آقازاده چیست؟

مهدی سلطانی هم مثل امیرآقایی، ۱ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

لعیا زنگنه هم از بازیگران سریال آقازاده، اگر چه فرزند مهندس یاشار زنگنه از مدیران سابق نظام مهندسی استان اصفهان است، اما فعالیت ساخت و ساز ندارد.

شغل دوم بازیگران سریال آقازاده چیست؟

امین حیایی که نقش وکیل را بازی می کند، کافه ای را در لواسان، مدیریت می کند و مثل شهاب حسینی، عاشق کافه گردی و مدیریت کافه است. امین حیایی و همسرش در لواسان، کافه  دارد که اینستاگرام کافه وانیل امین حیایی در سال های اخیر در تبلیغات تلویزیونی نیز فعالیت دارد . امین حیایی گاهی برای مشتریانش در کافه گیتار هم می نوازد.

شغل دوم بازیگران سریال آقازاده چیست؟

امین تارخ از دیگر هنرپیشه های سریال آقازاده، کارگاه آزاد بازیگری در تهران دارد که گویا در فهرست نخستین کارگاه های بازیگری پایتخت نیز محسوب می شود که سال ۱۳۷۳ در تهران تاسیس شد. امین تارخ حضور فعالی در اینستاگرامش ندارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر