کد خبر: 124322
A

امروز اپل یک به‌روزرسانی جدید برای دستگاه‌های تلفن همراه خود دارد که با نام‌های iOS ۱۵.۲.۱ و iPadOS ۱۵.۲.۱ همانطور که افزایش جزئی در نسخه‌سازی نشان می‌دهد، این به روزرسانی، یک رفع‌کننده باگ است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ امروز اپل یک به‌روزرسانی جدید برای دستگاه‌های تلفن همراه خود دارد که با نام‌های iOS ۱۵.۲.۱ و iPadOS ۱۵.۲.۱  همانطور که افزایش جزئی در نسخه‌سازی نشان می‌دهد، این به روزرسانی، یک رفع‌کننده باگ است.

این به روزرسانی اگرچه برای دانلود با حجم ۹۷۰ مگابایت عرضه می‌شود، اما با توجه به این که تغییرات گسترده‌ای را شامل می‌شود، فوق‌العاده کوتاه است.

توجه داشته باشید که به‌روزرسانی حاوی رفع اشکال است، از جمله «پیام‌ها ممکن است عکس‌های ارسال شده با استفاده از لینک iCloud را بارگیری نکند» و «برنامه‌های شخص ثالث CarPlay ممکن است به ورودی پاسخ ندهند».

این همان چیزی است که اپل در مورد این به روز رسانی اذعان کرده است.  باگ Messages نیز، بسیار آزاردهنده به نظر می‌رسد، بنابراین احتمالاً بهتر است در اسرع وقت به آخرین نسخه نرم افزار اپل آپدیت کنید.

طبق معمول، از قبل باید از طریق تنظیمات برای همه آیفون‌ها و آیپد‌های پشتیبانی‌شده در دسترس باشد.  در واقع، ممکن است قبلاً یک اعلان در مورد آن دریافت کرده باشید.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر