کد خبر: 101568
A
حمید نعمتیان خبر داد:

سرپرست انجمن ورزش در طبیعت از برگزاری مسابقات عبور از موانع در طبیعت خبر داد.

به گزارش دیده بان ایران، «حمید نعمتیان» سرپرست انجمن ورزش در طبیعت عنوان کرد:در حال برنامه ریزی  مسابقات جذاب و هیجان انگیز عبور از موانع در طبیعت هستیم که پس از تایید فدراسیون ورزشهای همگانی، این مسابقات به صورت استانی و کشوری با پخش تلویزیونی برگزار می شود.

وی توضیح داد: انجمن ورزش در طبیعت  سه رویکرد اصلی به شرح ذیل را در دستور کار قرار داده است:

 ۱_ فعالیت های ورزشی تفریحی ( برگزاری جشنواره های ورزشی برای تمام اقشار مخصوصا خانواده ها )

  ۲_ برگزاری رقابت های ورزشی در دو سطح حرفه ای و آماتور ( عبور از موانع پیش بینی شده، دویدن، رد شدن از باتلاق و حمل اضافه بار، پریدن و بالا رفتن ) در عرصه های طبیعی و شهری

۳_  برگزاری دوره های مربیگری و آموزش اصولی ( بقا در طبیعت، امداد و نجات و کمک های اولیه، ایمنی، حفاظت از محیط زیست، اصول تمرینی و ورزشی در طبیعت ) 

حمید نعمتیان در ادامه گفت:

با توجه به پتانسیل تفریحی و رقابتی که در این انجمن وجود دارد و همچنین همت والای  نمایندگان متناظر استانها، در  سال ۱۴۰۰ جشنواره ها و رقابت های ویژه ای در سراسر کشور به صورت استانی و کشوری برگزار می کنیم تا در مسیر توسعه ورزش همگانی که توسط ارکان کاربلد و دلسوز فدراسیون ورزشهای همگانی ریل گذاری شده است، گامی برداشته باشیم.

وی در پایان افزود: این نویدی برای علاقه مندان به حوزه ورزش، طبیعت و محیط زیست است که ان شاا... با یاری حق تعالی در سال جدید با جشنواره ها و رقابت های نوین پر شور و نشاط و جذاب هیجان انگیز ورزشی روبرو خواهند شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر