کد خبر: 107685
A

یکی از مدیران باشگاه استقلال می گوید: دستگیری آقای خلیل زاده به هیچ عنوان مانع از تداوم فعالیت‌های هیئت مدیره استقلال نمی‌شود و از نظر قانونی منعی برای برگزاری جلسات این هیئت وجود ندارد.

به گزارش دیده بان ایران؛ اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال طی روزهای گذشته به دلیل اتهامات مالی دستگیر شده و کاملاً بدیهی است اگر روند بازداشت او ادامه پیدا کند، نمی‌تواند در جلسات هیئت مدیره آبی‌پوشان شرکت داشته باشد.

شایعه شده است با توجه به بازداشت خلیل زاده، تصمیمات اتخاذ شده در نشست‌های آتی هیئت مدیره استقلال ضمانت اجرایی ندارند چون امضای رئیس هیئت پای آن نیست ولی یکی از مدیران باشگاه استقلال با تکذیب شایعه مذکور به خبر ورزشی گفت: دستگیری آقای خلیل زاده به هیچ عنوان مانع از تداوم فعالیت‌های هیئت مدیره استقلال نمی‌شود و از نظر قانونی منعی برای برگزاری جلسات این هیئت وجود ندارد.

وی اضافه کرد: سایر اعضای باقی مانده هیئت مدیره می‌توانند طبق قوانین موجود جلسه گذاشته و مواردی که مورد نظرشان است را نیز به رای بگذارند.

این مدیر استقلالی گفت: تصمیمات اتخاذ شده کاملاً ضمانت اجرایی دارد چون امضای سایر نفرات پای برگه صورت‌ جلسه می‌آید بنابراین از این بابت دغدغه‌ای وجود ندارد و تصمیمات اتخاذ شده در هیئت مدیره همچنان ضمانت اجرایی خواهند داشت.

 
منبع: خبرورزشی

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر