کد خبر: 123910
A

هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو شد

مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و به ریاست بنیامین شکوه فر معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و در پایان هادی ساعی، با رأی اعضای مجمع به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو انتخاب شد.

هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و به ریاست بنیامین شکوه فر معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و در پایان هادی ساعی، با رأی اعضای مجمع به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو انتخاب شد.

محمد جمشیدی، حسین حسین زاده دو کاندیدای دیگر این انتخابات بودند که پیش از آغاز مجمع انصراف دادند و سیروس رضایی نیز پس از انجام صحبت‌های خود به نفع پولادگر کناره گیری کرد تا پولادگر و ساعی دو کاندیدای نهایی انتخابات باشند.

در پایان رأی گیری از اعضای مجمع، هادی ساعی با کسب ۲۹ رأی از مجموع ۵۶ رأی اعضای مجمع، به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو انتخاب شد.

پولادگر از سال ۱۳۷۹، ریاست فدراسیون تکواندو را بر عهده داشت.

پولادگر دیگر کاندیدای این انتخابات نیز صاحب ۲۷ رأی شد.

بنیامین شکوه فر معاون پارلمانی وزیر ورزش نیز از دادن رأی خودداری کرد و گفت: از آنجا که وزارت ورزش نگاه بی طرف به انتخابات فدراسیون‌ها دارد از دادن رأی خودداری می‌کنم. بنابراین تعداد اعضای مجمع ۵۶ نفر هستند.

ساعی در جریان رأی گیری از رئیس مجمع خواست، نیری دبیر این مجمع که صندلی او نزدیک جایگاه رأی دهندگان بود، یک صندلی دورتر بنشیند که این کار انجام شد.

همچنین پولادگر نیز به عنوان نایب رئیس اتحادیه تکواندوی آسیا در این مجمع رأی داد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر