کد خبر: 123962
A

محکومیت ۶۲ میلیون تومانی پرسپولیس با شکایت رسول‌پناه

در شکایت ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس از این باشگاه، پرسپولیس به پرداخت ۶۲ میلیون تومان محکوم شد.

محکومیت ۶۲ میلیون تومانی پرسپولیس با شکایت رسول‌پناه

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ در شکایت ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس از این باشگاه، پرسپولیس به پرداخت ۶۲ میلیون تومان محکوم شد.

 آرای صادره کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

* با توجه به شکایت مهدی رسول‌پناه از باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل مطالبه وجه ۲۴ میلیارد ریالی به همراه خسارت تأخیر تأدیه، کمیته وضعیت بازیکنان درخصوص بخشی از خواسته شاکی به مبلغ ۲۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال که درباره آن ادعای قرض دادن به باشگاه بوده است، قرار عدم استماع دعوی صادر کرد. باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغ ۶۲۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت هزینه دادرسی محکوم شد.

* پیروی شکایت محمد بائوج رضایی از باشگاه سایپا به دلیل مطالبه وجه به مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، سایپا به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

* با توجه به شکایت فرشاد سالاروند از باشگاه مس رفسنجان به دلیل مطالبه وجه ۷۸۰ میلیون ریالی، باشگاه مس به پرداخت ۶۲۱ میلیون و ۱۸۸ هزار ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

 

* عباس محمدیان به دلیل مطالبه وجه از باشگاه ماشین‌سازی تبریز شکایت کرد، اما کمیته وضعیت بازیکنان قرار رد دعوی صادر کرد.

 

* شکایت مهرداد طهماسبی از باشگاه شمس آذر قزوین (بادران تهران سابق) بابت مطالبه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت مبلغ درخواستی و هزینه دادرسی محکوم شد.

 

* در شکایت حمید جوکار از باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز بابت مطالبه ۸۷۰ میلیون ریالی، این باشگاه به پرداخت ۴۵۳ میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

 

* محسن آقایی از باشگاه خیبر خرم‌آباد شکایت کرد که این باشگاه به پرداخت کل مبلغ درخواستی به مبلغ ۱۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

 

* هادی ریش اصفهانی از باشگاه شهرداری ماهشهر به خاطر مطالبه وجه ۴۲۰ میلیون ریالی شکایت کرد که طبق رأی کمیته وضعیت بازیکنان، این مبلغ و هزینه دادرسی باید از سوی باشگاه پرداخت شود.

 

* باشگاه دریانوردان بوشهر از سبحان فاله و باشگاه پارس جنوبی به خاطر فسخ یک‌طرفه غیرموجه شکایت کرد و کمیته وضعیت شکایت شاکی را مردود اعلام و قرار رد دعوی صادر کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر