کد خبر: 127793
A

یکی از بازیکنانی که قراردادش در پایان فصل با پرسپولیس به اتمام می رسد اما هنوز راضی به تمدید آن نشده، مهدی ترابی است.

به گزارش دیده بان ایران؛ بازیکن ملی پوش پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل مس رفسنجان درباره وضعیت مالی تیم و روند تمدید قراردادها مصاحبه عجیبی کرد و گفت: دیگر صحبت ندارد. ما هیچ قدم رو به جلویی ندیده‌ایم و امیدوارم مشکلات حل شود. قرارداد هفت بازیکن ما تمام شده است. اگر برادری‌شان را ثابت نکنند، بازیکنان آنطور که می‌خواهند قراردادشان تمدید نمی‌شود. با من مذاکره‌ای نشده است. فقط گفته‌اند نامه زده شده ولی من نامه‌ای ندیدم.

منظور از اثبات برادری باشگاه پرسپولیس، پرداخت مطالبات فصل جاری بازیکنان بوده است. مهدی ترابی و همبازانش تاکنون ۴۰ درصد از قرارداد لیگ بیست و یکم را دریافت کرده اند درحالی که انتظار داشته و دارند در پایان هفته بیستم درصد بیشتری به حساب آنها واریز می‌شد. دو سوم از مسابقات لیگ برتر انجام شده و برهمین اساس واریز ۴۰ درصدی رضایت خاطر شاگردان یحیی گل محمدی از جمله مهدی ترابی را برآورده نکرده است.

در همین ارتباط شنیدیم مهدی ترابی برای تمدید قراردادش با پرسپولیس دو شرط ویژه دارد؛ اولین شرط ستاره پرسپولیس پرداخت طلب یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی اوست که ظاهرا از دوران مدیریت اسبق تا امروز پرداخت نشده است. مهدی ترابی به رضا درویش پیغام داده است که اول این مبلغ پرداخت شود تا بعد بنشینند و صحبت کنند.

دومین شرط ستاره خط میانی پرسپولیس تسویه حساب فصل جاری است. مهدی ترابی خواسته است تا دو سوم از مبلغ قراردادش واریز شود تا بعد در خصوص تمدید قرارداد صحبت کنند. درخواست طلب قدیمی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی درحالی که چند مدیرعامل عوض شده باعث دلخوری رضا درویش شده است. او با مهدی ترابی در سایپا کار کرده و انتظار نداشت با چنین جوابی برای تمدید مواجه شود. از طرفی باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی فراوانی مواجه شده و به قول معروف دست رضا درویش خالی است و در حال حاضر قادر نیست هیچ یک از شروط مهدی ترابی را برآورده کند.

بنابراین احتمال اینکه شماره ۹ با پرسپولیس تمدید کند بسیار اندک است خاصه آن که مهدی ترابی یک بازیکن معمولی نیست. ستاره پرسپولیس خوب می‌داند پس از پایان فصل با چه پیشنهادات خوب داخلی و خارجی مواجه می‌شود و با همین پشتوانه فعلا برای مدیران باشگاهش ناز می‌کند!

 
منبع: خبرورزشی
 
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر