کد خبر: 129238
A

علاقمندان به تماشای مسابقه تیم های ملی ایران و لبنان می توانند با رعایت پروتکل های مورد نظر نسبت به تهیه بلیط این دیدار اقدام کنند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ علاقمندان به تماشای مسابقه تیم های ملی ایران و لبنان می توانند با رعایت پروتکل های مورد نظر نسبت به تهیه بلیط این دیدار اقدام کنند.

فدراسیون فوتبال اعلام کرد با توجه به مصوبات ستاد کرونا امکان فروش بلیط تا سقف ظرفیت ٣٠٪؜ ورزشگاه امام رضا(ع) در مشهد مقدس فراهم شده و بلیط فروشی این بازی از ساعت ١٢ ظهر امروز از طریق سامانه(اینجا) انجام خواهد شد.

بر این اساس طبق پروتکل‌های مصوب علاقمندانی که نسبت به تزریق حداقل دو دوز واکسن اقدام کرده اند و از تاریخ دوم تزریق حداقل ١٥ روز گذشته باشد طبق استعلام سامانه هوشمند با ورود کد ملی امکان دریافت بلیط این مسابقه را پیدا می‌کنند. سامانه همچنین به صورت هوشمند و بر اساس بانک اطلاعاتی آنلاین از ثبت نام افراد مبتلا و دارای تست مثبت کرونا ممانعت به عمل خواهد آورد.

پس از تهیه بلیط همراه داشتن کارت ملی جهت تطبیق اطلاعات شخصی در هنگام ورود به ورزشگاه الزامی بوده و بدون کارت ملی بلیط تماشای مسابقه در گیت های پیش بینی شده صادر نخواهد شد.

لازم به تاکید است که بلیط فروشی این مسابقه تنها به صورت آنلاین انجام خواهد شد و از علاقمندان درخواست می‌شود به هیچ وجه جهت تهیه بلیط حضوری به ورزشگاه مراجعه نکنند.

گفتنی است مسابقه تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان در هفته پایانی دور انتخابی رقابت‌های جام جهانی روز سه شنبه ساعت ١٦ در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر