کد خبر: 133757
A

در حالی که قرارداد وریا غفوری با استقلال تمام شده و باشگاه باید آن را تمدید کند،شایعه عجیبی در فضای مجازی مطرح شده که به نظر نمی‌رسد پایه و اساس داشته باشد. بر این اساس ادعا شده که وریا غفوری مجبور است از فوتبال خداحافظی کند و این مساله بر خلاف میل باطنی اوست!

به گزارش دیده بان ایران؛  در حالی که قرارداد وریا غفوری با استقلال تمام شده و باشگاه باید آن را تمدید کند،شایعه عجیبی در فضای مجازی مطرح شده که به نظر نمی‌رسد پایه و اساس داشته باشد. بر این اساس ادعا شده که وریا غفوری مجبور است از فوتبال خداحافظی کند و این مساله بر خلاف میل باطنی اوست!

در این رابطه با پیگیری‌های همکاران ما مشخص شد که این خبر صحت ندارد. یکی از نزدیکان استقلال در این مورد به همکار ما گفت: من این مساله را از شما می‌شنوم و خیلی خیلی بعید می‌دانم صحت داشته باشد. باشگاه این روزها درگیر انتخاب سرمربی است ولی به زودی قرارداد بازیکنانی که قراردادشان تمام شده تمدید می‌شود. هواداران استقلال مطمئن باشند که طی هفته جاری اتفاقات خوبی می‌افتد و ان شاالله با قدرت کارمان را استارت خواهیم زد. در مورد وریا هم مشکل خاصی نیست و قرارداد کاپیتان ما تمدید خواهد شد.

گفتنی است وریا غفوری هنوز هیچ واکنشی نسبت به این مساله نشان نداده است.

 

منبع: خبرورزشی

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر