کد خبر: 136518
A

در شرایطی که بعد از حضور مهدی تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال، بحث زیادی درباره این موضوع وجود داشت، در نهایت رییس اسبق فدراسیون تایید صلاحیت شد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مهدی تاج رییس اسبق فدراسیون فوتبال که اکنون نیز در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارای سمت است، خیز بلندی را برای دستیابی دوباره به صندلی ریاست فدراسیون برداشته است.

در روزهایی که با توجه به برکناری شهاب الدین عزیزی خادم، میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست هدایت فوتبال ایران را برعهده گرفته است، قرار است در شهریورماه انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شود. در این راستا یکی از نامزدهای انتخاباتی مهدی تاج است که در آخرین فرصت اقدام به ثبت نام در این خصوص کرده بود. با این حال بعد از ثبت نام رییس اسبق فدراسیون فوتبال بحث های زیادی درباره احتمال رد صلاحیت وی شکل گرفته بود.

اکنون اما گفته می‌شود با تایید صلاحیت و بررسی شرایط، مهدی تاج مشکلی برای حضور در انتخابات نخواهد داشت و شانس خود را برای دستیابی به این سمت در تاریخ هشتم شهریور امتحان خواهد کرد.

از پنج عضو کمیته بدوی کمیته انتخابات فدراسیون فوتبال، چهار نفر صلاحیت مهدی تاج را برای حضور در این دوره تایید کرده‌اند تا وی مشکلی از این جهت نداشته باشد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر