کد خبر: 138094
A

500 بلیط برای تماشای بازی مس و استقلال برای زنان اختصاص یافته است. فیفا در این خصوص تاکید که تماشاگران زن نباید به صورت گزینشی انتخاب شود.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ تیم فوتبال استقلال در حالی قرار است روز پنج شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف مس کرمان برود که در این بازی تعداد محدودی از بانوان هم مجوز حضور در ورزشگاه را خواهند داشت.

پیش از این وزیر ورزش اعلام کرده بود مشکلی برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها وجود ندارد. البته همانطور که قبلاً‌ مسئولان برگزاری مسابقات اعلام کردند یکسری زیر ساخت‌ها و برنامه‌ ریزی‌ها برای ورود هواداران خانم در نظر گرفته شده است.

طبق این برنامه ریزی ۵۰۰ هوادار خانم از طریق سامانه بلیط فروشی امکان تماشای مسابقه استقلال و مس را دارند. به نظر می رسد این هواداران در جایگاه شماره ۵ ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند. فیفا در این خصوص تاکید ویژه ای دارد که تماشاگران زن نباید به صورت گزینشی انتخاب شود و حضور آنها باید از طریق بلیت فروشی صورت بگیرد.

در بازی برابر مس کرمان قرار است برای بانوان پارکینگ جداگانه ای در نظر گرفته شده و از درب شرقی استادیوم آزادی وارد ورزشگاه می‌شوند. پیش از این فیفا با ارسال نامه ای خواستار ایجاد امکان حضور بانوان در ورزشگاه‌ها شده بود و حالا فوتبال ایران قرار است برای اولین بار شاهد حضور بانوان تماشاگر در بازی های باشگاهی باشد.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر