کد خبر: 138455
A

پس از خبر قطعی شدن حضور تیم‌ملی گلف ایران در مسابقات جهانی پاریس قرار بود ۳ بازیکن تیم‌ملی به این مسابقات اعزام شوند. اما عدم صدور ویزا از سوی سفارت کشور فرانسه، موجب شد تیم‌ملی گلف ایران از شرکت در این مسابقات باز بماند.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ هم‌زمان با ارسال مستندات و دعوتنامه مسابقات جهانی، فدراسیون گلف ایران بلافاصله نسبت به اعلام آمادگی جهت حضور در رویداد جهانی پاریس اقدام کرد که در نهایت با مکاتبات انجام شده توسط فدراسیون گلف و موافقت فدراسیون جهانی مقرر شد تا سهمیه ایران جهت شرکت در مسابقات جهانی WATC ۲۰۲۲ که از امروز (نهم شهریور) در فرانسه برگزار می‌شود، قطعی شود.

بر اساس گزارش ایسنا قرار بود تیم ملی گلف بزرگسالان مردان از تاریخ ۲۷ آگوست تا ۵ سپتامبر برابر با ۵ تا ۱۴ شهریورماه سال جاری در فرانسه در مسابقات جهانی شرکت کند که با توجه به عدم صدور روادید از سوی میزبان این دوره از رقابت‌ها برای تیم‌ملی فوتبال گلف ایران، ملی‌پوشان گلف کشور از حضور در این مسابقات باز ماندند.

این درحالی است که تمامی مدارک مورد نیاز برای حضور تیم‌ملی گلف ایران در مسابقات جهانی پاریس از سوی فدراسیون گلف، منضم به یادداشت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در زمان مقرر به سفارت فرانسه ارائه شده بود.

گفتنی است تیم ملی گلف ایران در سال‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۰، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ میلادی در مسابقات جهانی حضور پیدا کرده بود و در آخرین حضور خود موفق شد در جدول رنکینگ جهانی ۲۸ پله صعود کند.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر