کد خبر: 139212
A

رضاییان فصل گذشته در پرسپولیس و این فصل در تیم سپاهان نشان داده بازیکن آماده‌ای است و کی‌روش بعد از پی بردن به وضعیت این بازیکن و هم چنین مشورت با مورایس رامین رضاییان را به اردوی تیم ملی دعوت کرد.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ اسکوچیچ درهیچ یک از اردوهای قبلی رامین رضاییان را به اردوی تیم ملی دعوت نکرده بود و جالب اینکه نام مدافع سپاهان در لیست سفر به  اتریش هم قرار نداشت. اما بلافاصله بعد از اخراج اسکوچیچ و آمدن کارلوس کی‌روش نام رامین رضاییان در لیست تیم ملی قرار گرفت و با تاکید سرمربی جدید تیم ملی ویزای اتریش برای این بازیکن هم اخذ شد.

کارلوس کی‌روش قصد دارد به محض ورود به تهران و در کنفرانس خبری‌اش به این موضوع اشاره کند. هر چند او در یک مصاحبه به نوعی دلیل دعوت از رامین رضاییان را اعلام کرده است. کی‌روش در خصوص دعوت از بازیکنانی چون رامین رضاییان گفته است جام جهانی جای بازیکنان باتجربه است.

رضاییان فصل گذشته در پرسپولیس و این فصل در تیم سپاهان نشان داده بازیکن آماده‌ای است و  کی‌روش بعد از پی بردن به وضعیت این بازیکن و هم چنین مشورت با مورایس رامین رضاییان را به اردوی تیم ملی دعوت کرد.

رامین رضاییان این فصل هم برای سپاهان گل زده است و هم پاس گل داده است و از نظر فنی در شرایط خوبی بسر می‌برد.  

منبع: خبرورزشی

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر