کد خبر: 139403
A

سرمربی تیم ملی فوتبال اظهار داشت: باید اتفاقی بیفتد که به نفع هر دو طرف باشد. هنوز هیچ چیز هنوز قطعی نیست، ولی اعتقاد بالایی دارم که ما بهترین راهکار را برای هر دو طرف پیدا می‌کنیم.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه تمرین صبح امروز (پنجشنبه) تیمش اظهار داشت: در درجه اول می‌خواستم عذرخواهی کنم، چون به خاطر مسائل لجستیکی و گرمای هوا زمان تمرین را تغییر دادیم.

وی ادامه داد: عملکرد تمام بازیکنان، چه آنهایی که خارج از کشور بازی می‌کنند و چه کسانی که اینجا هستند را از نزدیک بررسی می‌کنیم و فردا بعدازظهر اسامی بازیکنانی را که قرار است در اردوی اتریش حضور داشته باشند، اعلام می‌کنیم. این قدم اول ما برای برنامه پیش رو یعنی جام جهانی خواهد بود.

انتخاب من جواد نکونام است و گزینه دیگری هم ندارم

کی‌روش راجع به اینکه هنوز تکلیف حضور جواد نکونام در تیم ملی مشخص نیست و آیا به گزینه دیگری برای حضور در کادر فنی فکر کرده است، گفت: مسائل زیادی است که روی آنها کار می‌کنیم؛ نه تنها در مورد کادر، بلکه درباره تجهیزات، امکانات، برنامه‌های پیش رو و بازیکنان در حال برنامه‌ریزی هستیم. من انتخاب اول، دوم و سوم ندارم؛ من انتخاب دارم، انتخاب‌های مختلف. همانطور که این مطلب مطرح شد انتخاب من جواد نکونام است و گزینه دیگری هم ندارم. البته به صورت شفاف باید بگویم که نکونام در حال حاضر سرمربی یک باشگاه است و یک مسئولیت سنگین روی دوشش. در آخر باید اتفاقی بیفتد که به نفع هر دو طرف باشد. در حال کار کردن روی این مسئله هستیم. هنوز هیچ چیز هنوز قطعی نیست، ولی اعتقاد بالایی دارم که ما بهترین راهکار را برای هر دو طرف پیدا می‌کنیم.

منبع: خبرآنلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر