کد خبر: 145483
A

مقایسه عجیب مسی و رئیس‌جمهور آرژانتین!

گلر تیم ملی آرژانتین با به کار بردن جملاتی خاص به تعریف و تمجید از کاپیتان تیمش پرداخت.

مقایسه عجیب مسی و رئیس‌جمهور آرژانتین!

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ دیدار تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و فرانسه در فینال مسابقات جام جهانی 2022 قطر عصر یکشنبه در ورزشگاه لوسیل برگزار خواهد شد. جایی که تمام علاقه‌مندان به فوتبال منتظرند تا دوئل دو غول فوتبال اروپا و امریکای جنوبی را به نظاره بنشینند.

اما در این بین، بی‌گمان چشم‌ها بیش از هرچیز دیگری به ساق‌های لیونل مسی خیره خواهد شد. فوق‌ستاره‌ای که آخرین شانس خودش برای اضافه کردن قهرمانی در جام جهانی به کارنامه بی‌نقص افتخاراتش را امتحان خواهد کرد.

امیلیانو مارتینز، گلر تیم ملی آرژانتین به عنوان یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان آلبی سلسته، نقش پررنگی در موفقیت احتمالی آرژانتین در این دیدار و به تبع آن جاودانه‌شدن لیونل مسی خواهد داشت. البته که درخشش لئو در فینال و قهرمانی آرژانتین می‌تواند به دریافت جایزه دستکش طلایی برای این سنگربان جنگجو منجر شود.

اما امیلیانو مارتینز هم به مانند سایر ستاره‌های آرژانتینی شیفته لیونل مسی است و کاپیتان تیم ملی کشورش را به مثابه یک ابرقهرمان در آرژانتین می‌داند. او در صحبت اخیرش در مورد این فوق‌ستاره تعاریفی از خاص از برنده هفت توپ طلا داشته و این طور در موردش صحبت کرده است:" او کشور را به عنوان یک قهرمان معرفی می کند. مردم بیشتر از رئیس جمهور به مسی احترام می گذارند و اگر مسی از آنها بخواهد 24 ساعت در خانه می مانند. او برای همه شماره یک، سخت کوش و الهام بخش است."

باید منتظر ماند و دید آیا امیلیانو مارتینز می‌تواند با درخشش در فینال علاوه به کمک کردن به لیونل مسی در رسیدن به تنها آرزوی فوتبالی‌اش، نام خودش را هم به عنوان برنده دستکش طلایی جام جهانی جاودانه کند؟

منبع: ورزش سه 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر